ملت ایران:یکی از بیست و یک پیشکسوتی که نامش در بین افراد حاضر در جلسه پیشکسوتان پرسپولیس با رویانیان دیده می شد سعید نعیم آبادی مدافع راست دهه ۶۰ سرخ هاست اما عجیب اینکه او خودش از برگزاری این جلسه خبر ندارد: «نمی دانم چطور اسم من در بین اسامی افرادی که به جلسه رفته اند دیده می شود اما من را دعوت نکردند. نمی دانم دلیل این اتفاق چه شخصی بوده و نمی توانم زود قضاوت کنم اما باید پیگیری کنم و ببینم چرا قدیمی ها به این جلسات دعوت نمی شوند و افرادی که سابقه حضور یکسال یا دو سال در تیم دارند پای ثابت چنین جلساتی هستند.»

از نعیم آبادی در خصوص گزینه های سرمربیگری پرسپولیس می پرسیم و می گوییم ظاهرا اکثر افراد حاضر در جلسه با حضور ابراهیم زاده در پرسپولیس مخالفند که او جواب می دهد: «بله، من هم می دانستم که چنین نتیجه ای گرفته می شد. خود من هم چنین عقیده ای دارم و می گویم بهتر است یک نفر از خود پرسپولیس سرمربی شود. به نظر من بهترین گزینه علی دایی بود اما حالا که ایشان نمی تواند سرمربی شود بهتر است یکی از بین آقایان درخشان یا مایلی کهن انتخاب شود.»

وی ادامه می دهد: «من با مایلی کهن در مقطعی حتی زد و خورد کردم و با هم اختلاف داشتیم اما هر فردی هم محسناتی دارد هم معایبی. گل بی عیب معصومین(ع) هستند اما آقای مایلی کهن آدم صادق و درستی است، اهل زیر و رو کشیدن نیست و با بازیکن و تیم مقابل زد و بند نمی کند. او آدم مومنی است و با توجه به اعتقاداتی که دارد دنبال این مسائل نمی رود. البته شاید یک مقدار بد اخلاق و تند باشد اما هر انسانی خصوصیات منفی هم دارد.»

نعیم آبادی می گوید: «من با آقای درخشان همبازی بوده ام اما چون ایشان مربی ام نبوده نمی توانم قضاوتی درباره شان داشته باشم اما در کار مربیگری مایلی کهن صداقت را دیده ام. ایشان یک سال دستیار آقای پروین بود. نمی دانم سال ۶۸ بود یا ۶۹. در آن سال خود مایلی کهن قول داد اگر قهرمان شویم و باشگاه پاداش نداد خودش به بازیکنان پاداش بدهد. آخر فصل بعد از اینکه قهرمان شدیم همین اتفاق افتاد و تویوتایی که داشت را فروخت و پول پاداش را جور کرد تا سر قولش بماند. البته بعدا این پول را به او دادند اما شاید می شد این قول را برا ی خودشیرینی داد یا از این حرف طور دیگری بهره برداری کرد اما مایلی کهن صداقت داشت و سر قولش ماند.»

بازیکن سابق پرسپولیس همچنین می گوید: «به نظر من مایلی کهن و درخشان از نظر فنی در یک سطح قرار دارند اما باید برای انتخاب نهایی امتیازهای دیگر را هم در نظر گرفت. به نظر من حضور مایلی کهن در تیم ملی فوتبال و فوتسال هم می تواند یک مزیت برای او باشد.»

وی در خصوص ابراهیم زاده هم می گوید: «اقای ابراهیم زاده اگر عاقل باشد اصلا خودش نمی آید چون اگر نتایج بد تیم ادامه پیدا کند پیشکسوتان رهایش نمی کنند. ایشان حتی اگر بارسلونا هم درست کند می رود از بایرن مونیخ ۷ تا می خورد و نمی توان بدون باخت و شکست ماند. همیشه تا وقتی تیم می برد هیچ کس به مربی پرسپولیس کاری ندارد اما وقتی یک باخت می آورد طوری نابودش می کنند که یادش می رود از کجا به این تیم آمده!»