بهرام افشارزاده اظهار داشت: تازه از سفر برگشته‌ام ولی در جریان امور بودم. هر روز با سرمربی و ارکان باشگاه صحبت می‌کردم و پیگیر اخبار بودم.

وی افزود: امروز صبح هم جلسه ای را در باشگاه پیرامون برنامه خصوصی سازی و مسائل مختلف و جاری باشگاه برگزار کردیم تا در جریان تمامی امور قرار بگیرم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه باشگاه برای تامین هزینه‌ها و حل مشکلات مالی این باشگاه به سازمان لیگ نامه نوشته است گفت: ما نه تنها یک نامه بلکه چندین نامه به سازمان لیگ نوشتیم تا از سازمان لیگ مبالغی را دریافت کنیم. البته من هنوز با آقای تاج صحبت نکردم ولی به هر شکل ممکن با او صحبت خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه مشکلات مالی استقلال چه زمانی به پایان می‌رسد گفت: ان شالله تا آخر همین هفته کارهایی انجام خواهیم داد. مطمئن باشید مشکلات به زودی حل خواهد شد.

افشارزاده در خصوص نتایج تیم ملی در رقابت‌های جام ملتهای آسیا نیز گفت: من تمامی بازی‌های تیم ملی را دیدم ولی بحثدر مورد تیم ملی باید کارشناسی باشد. اجازه بدهید در این خصوص تحقیقات لازم را انجام دهم سپس در مورد آن اظهار نظر می‌کنم.

وی در پایان در خصوص اینکه سازمان لیگ تاریخ بازی‌های لیگ را جلو انداخته و این موضوع باعثاعتراض استقلال شده گفت: معلوم است که اعتراض داریم. بازیکن تازه دیشب به تهران رسیده و کلی استرس روحی و روانی را تحمل کرده است. آنها خسته هستند و ما به این دلیل به تاریخ بازی‌ اعتراض کردیم. من منظورم فقط استقلال نیست بلکه همه باشگاه ها حق دارند که از بازیکن در شرایط مطلوب استفاده کنند. ورزشکار آهن و ابزار نیست که هر وقت دلمان خواست به او بگوییم بازی کن. باید او در شرایط خوب قرار بگیرد تا بتواند کارایی داشته باشد نه اینکه در هر شرایطی از او استفاده کنیم.