به گزارش ملت ایران به نقل از گل - ایکر کاسیاس، دروازه بان افسانه ای باشگاه رئال مادرید همچنان مورد بی مهری ژوزه مورینیو و نیمکت نشین تیمش است. او روز گذشته درفینال جام حذفی اسپانیا ودر بازی تیمش مقابل رئال مادرید نیمکت نشین بود و درنهایت باخت ۱-۲ تیمش مقابل اتلتیکو و ناکامی در رسیدن به جام حذفی را نظاره گر بود.
این در حالی است که او دو بار پیش از این هم فینال جام حذفی را از روی نیمکت ذخیره ها نگاه کرده بود و در هردوی این بازیها رئال مغلوب حریفان شده بود.
تنها باری که ایکر کاسیاس در فینال جام حذفی در درون دروازه رئال قرار گرفت، در فینال سال ۲۰۱۱ و در مصاف رئال و بارسا بود که در آن فینال رئال توانست ۱۸ سال بعد از آخرین قهرمانی اش در جام حذفی، مجددا این جام را بالای سر ببرد.
این روزها ایکر کاسیاس به خاطر اختلافات موجود میان او و مورینیو روی نیمکت ذخیره ها قرار دارد و از اواخر سال ۲۰۱۲ میلادی تاکنون روی نیمکت ذخیره ها قرار گرفته. کمی بعد از آغاز درگیری ها در بازی رئال مقاابل سوسیداد بود که آدان، دروازه بان ذخیره رئال که جانشین کاسیاس شده بود، از بازی اخراج شد و مورینیو به ناچار ایکر را به زمین فرستاد ولی در بازی مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا و در مصاف رئال – والنسیا، با برخورد پای آربلوا با دست کاسیاس، دست دروازه بان رئال شکست تا او برای مدتی نسبتا طولانی از میادین دور بماند و در غیاب او رئال مادرید، دیگو لوپس را خریداری کرد و او همچنان دروازه بان رئال باقی مانده و با وجود بهبود کاسیاس، مورینیو او را گزینه بهتری نسبت به دروازه بان باتجربه مادریدی می داند.
کاسیاس جمعه شب فینال جام حذفی امسال اسپانیا را از روی نیمکت تماشا می کرد و تیمش برای سومین بار بدون او در فینال جذفی مغلوب شد.
اولین باری که او در فینال جام حذفی روی نیمکت قرار داشت، سسار سانچس از دروازه رئال دفاع می کرد و رئال مادرید در فینال حذفی فصل ۲-۲۰۰۱ با نتیجه ۱-۲ مغلوب دپورتیوو لاکرونیا شد. در فصل ۴-۲۰۰۳ هم ایکر کاسیاس در فینال جام حذفی مقابل رئال ساراگوسا نیمکت نشین بود و تیمش در نهایت با نتیجه ۲-۳ مغلوب حریف شد و جمعه شب هم سومین نیمکت نشینی کاسیاس در فینال جام حذفی بود که با سومین ناکامی رئال در این رقابت ها همراه بود.
تنها باری که کاسیاس در فینال جام حذفی درون دروازه رئال قرار گرفت و درپایان بازی هم جام قهرمانی را بالای سر برد، فینال سال ۲۰۱۱ بود که در آن بازی رئال مادرید موفق شد تا با نتیجه ۰-۱ از سد بارسا عبور کرده و بعد از ۱۸ سال دراین رقابت ها به قهرمانی برسد.