حمید درخشان درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: شرایط خوبی داریم و بازیکنان ما تمرینات پرفشاری را صبح و بعد از ظهر پیگیری می‌کنند. امیدوارم با این شرایط بتوانیم لیگ را خوب آغاز کنیم.

او در ادامه درباره مشکلاتی که در تمرینات پرسپولیس وجود دارد، گفت: شرایط تیم ما خاص است، به خاطر این که مشکلاتی برای مدیرعامل باشگاه به وجود آمده، نمی‌توانیم امکانات خوبی را در تمرین مهیا کنیم. بازیکنانم هم این موضوع را درک کنند و البته با تلاش هایی که آقای طاهری انجام داده‌اند کمی از مشکلات ما حل شده است. در فصل نقل و انتقالات که نیاز بود باشگاه در آرامش باشد، حواشی زیادی در اطراف تیم ما وجود داشت.

درخشان در ادامه درباره دوپینگ شهاب طاهری هم گفت: این بازیکن بدون این که خودش بداند دوپینگ کرده است. ظاهرا به باشگاه بدنسازی می‌رفته و در آنجا این مواد نیروزا را استفاده کرده است. البته خودش از این موضوع اطلاعی نداشته است، امیدوارم که مشکل او هر چه سریع‌تر حل شود.

وی درباره جذب بازیکنان جدید هم گفت: بازیکنان خوبی به جمع ما اضافه شدند. البته تعدادی از بازیکنان مدنظر ما را باشگاه نتوانست جذب کند، زیرا باشگاه‌های آنها رضایت نامه‌ای برای آنها صادر نکردند. این هم به این دلیل است که هیچ باشگاهی دوست ندارد که بازیکن خوبش را به راحتی از دست بدهد. البته ما هم در تلاش بودیم تا بهترین بازیکنان را جذب کنیم.

درخشان درباره ژئو تادو هم گفت: این بازیکن عملکرد خوبی در تمرین داشته و فکر می‌کنم بتواند برای تیم ما مفید و مثمرثمر باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: قرار است اردویی در دبی برگزار کنیم و در حال حاضر مسئولان باشگاه به دنبال مهیا کردن شرایط برگزاری این اردو هستند.