به گزارش ملت ایران به نقل از گل - فرانک لمپارد بازیکن باتجربه خط میانی چلسی در صحبت هایی اعلام کرده که تا پیش از این نگران آن بوده که مجبور شود که در پایان رقابت های این فصل استمفورد بریج را ترک کند.
این درحالی است که لمپارد ۳۴ ساله اخیرا با پشت سرگذاشتن رکورد گلزنی بابی تامبلینگ، عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی را به خود اختصاص داد و درماه های اخیر تردیدهای زیادی در مورد آینده اش وجود داشت. قرارداد کنونی او در پایان رقابت های این فصل به پایان می رسید وتاچند هفته پیش سران چلسی پیشنهادی برای تمدید قرارداد او ارائه نداده بودند.
لمپارد حالا در صحبت هایی گفته: «هیچ شکی نیست که من دوست داشتم بمانم ولی در ماه های ژانویه و فوریه بود که فکر کردم که شاید مجبور شوم که چلسی را ترک کنم. من در ماه نوامبر مصدوم شدم و نزدیک دو ماه از میادین به دور بودم. دوران خنده داری برای من بودو در طول این مدت باشگاه رو به جلو حرکت می کرد.»
لمپارد ادامه داد: «خارج از زمین بودن، به مراتب سخت تر است. البته من همیشه در چلسی احساس اطمینان داشتم و قراردادهای طولانی مدتی با تیم داشتم. اما این بار شرایط متفاوت بود. همه چیز به خودم بستگی داشت. می بایست سرم را پائین می انداختم و نشان می دادم که می خواهم بمانم. هیچ وقت با سران باشگاه به مشکل برنخوردم و درگیر نشدم ولی شرایط واقعا سختی بود.»
بلافاصله بعد از پیشنهاد چلسی برای تمدید قرارداد لمپارد بود که این ستاره باتجربه با آغوشی باز از این پیشنهاد استقبال کرد. البته او معتقد است که عدم وجود ارتباطات قوی باعثشده تا این پروسه اینقدر طولانی شود: «گاهی وقتها ارتباطات بهترین چیز است و با برقراری ارتباطات است که همه چیز شفاف می شود. شاید ارتباطات زیادی دراین میان وجود نداشت. همه می دانستند که انتخاب اول من ماندن درچلسی است و من به هیچ تیم دیگری نزدیک نشده بودم. همیشه منتظر بودم که فصل به پایان برسد و به مدیربرنامه هایم گفته بودم که دلم می خواهد بمانم.»
لمپارد ادامه داد: «کار اشتباهی می بود اگر تیم را ترک می کردم و درحالی که بازیکن چلسی بودم، با تیم دیگری توافق می کردم.. ولی ما راجع به یک بازه زمانی صحبت می کنیم ونه راجع به یک روز و دوروز. این ماجرا مربوط به یکی دو هفته اخیر نیست.. مسائلی پیش آمد و من می بایست مطمئن می شدم که انتخاب درست چیست.. من نمی خواهم خیلی بی قراری کنم و عجله کنم. درچلسی خوب جا افتاده ام. زندگی دراینجا را دوست دارم و باشگاه را هم دوست دارم و با همه اعضای تیم ارتباط خوبی دارم. وقتی به نام چلسی نگاه می کنی، چه کسی هست که دوست نداشته باشد که اینجا بماند؟»