گروه ورزشی مشرق -تقابل پرسپولیس و سپاهان در ادوار لیگ برتر فوتبال همواره تماشایی و پر از حواشی کوچک و بزرگ بوده است و این بار در ایستگاه یازدهم لیگ چهاردهم اصفهانی ها میزبان شاگردان حمید درخشان هستند. جواهیر سوکای مهاجم آلبانیایی سپاهان در گفتگو بامشرقابراز امیدواری کرد تا گل چهارمش را وارد دروازه پرسپولیس کند. گفتگوی خبرنگار ما را با سوکای بخوانید:

* باز هم پرسپولیس و سپاهان به هم رسیدند. نظرت راجع به این بازی چیست؟
همیشه بازی این دو تیم مقابل یکدیگر سخت بوده و هیچ کدام از تیم ها تا آخرین دقایق این مسابقه دست از تلاش بر نمی دارند و همین امر بر حساسیت های آن می افزاید.

* تو در لیگ دوازدهم دروازه پرسپولیس را باز کردی اما فصل قبل شانس زیادی نداشتی؟
من بازی رفت لیگ قبل را به دلیل مصدومیت از دست دادم، اما در لیگ دوازدهم به این تیم در بازی رفت گل زدم.*همان بازی معروف که گفته شد آب های آلوده سبب شد پرسپولیسی ها شرایط عادی نداشتند؟
آن بازی تمام شد و رفت، بعد از آن ما سه مرتبه دیگر مقابل هم قرار گرفتیم.

* آخرین گلی که در لیگ برتر به پرسپولیس زدی را به خاطر داری؟
بله در همان بازی که گفتید به بازی آمدم(۶۸) و چند دقیقه بعد(۸۶) دروازه نیلسون را باز کردم. در حالی که آنها تلاش داشتند گل مساوی را بزنند روی یک ضد حمله در شرایط خوبی قرار گرفتم. تا به حال ۳ گل به این تیم زده ام.

* فکر می کنی روز جمعه باز هم این اتفاق بیفتد؟
ما شرایط خوبی داریم، البته در دو بازی آخرمان مقابل صبا و تراکتور مساوی کردیم اما در این بازی می توانیم به آنچه می خواهیم دست پیدا کنیم.

* بالاخره گل می زنی؟
(به فارسی پاسخ می دهد انشاا…) اگر به زمین بروم تمام تلاشم را خواهم کرد. چه اتفاقی بهتر از اینکه گل چهارمم را به پرسپولیس بزنم؟ با این حال اولین هدف پیروزی تیم است. مهم این است که بازی را ببریم اینکه چه کسی گل بزند اهمیت چندانی ندارد.

* در چند روز گذشته این خبر منتشر شد که شاید پرسپولیس و سپاهان تو و سوشا مکانی را معاوضه کنند.
این دیگر چه حرفی است؟ مگر سپاهان گلر ندارد؟ شهاب گردان و رحمان احمدی بهترین گلرهای ایران هستند چرا سپاهان باید دنبال دروازه بان باشد؟

* خود تو دوست داشتی این اتفاق می افتاد؟
من با سپاهان قرارداد دارم. پس حرف زدن در این باره اصلا درست نیست.

* بعد از رفتن زلاتکو کرانچار شاید این شائبه بوجود آمد که جایگاه تو هم در سپاهان به خطر بیفتد.
این طور نیست، حسین فرکی یک مربی حرفه ای است که سال قبل با فولاد قهرمان ایران شده است. گفتم که من با سپاهان قرارداد دارم و تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام می دهم.