به گزارش مشرق، مهدی تاج با آرزوی موفقیت برای نمایندگان ایران جهت حضور قدرتمند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۵ موارد زیر را به آنها ابلاغ کرد:

۱ - سهمیه بندی سال ۲۰۱۶ لیگ قهرمانان آسیا ارتباط مستقیم با عملکرد نمایندگان ایران در مسابقات سال۲۰۱۵ دارد. بنابراین کسب جایگاه و نتایج درخشان موجبات ارتقای لیگ ایران و حفظ و افزایش سهمیه ایران اسلامی در سال آینده خواهد بود. انتظار می رود با تشکیل ستاد ویژه برگزاری مسابقات در آن باشگاه برنامه ریزی و اقدامات اجرایی از هم اکنون در دستور کار قرار گرفته و حضور قدرتمندانه و شایسته در این رویداد بین المللی با آمادگی فنی تیم ها و آنالیز حریفان پس از انجام قرعه کشی و تعیین رقیبان به عنوان رویکرد کاربردی مورد لحاظ قرار گیرد.

۲ - اخذ آخرین اطلاعات و مقررات مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و توجه به موارد تعیین شده و زمان بندی اقدامات در پاسخگویی و ارسال اسناد به AFC مورد توجه قرار گیرد.

۳ - تهیه چک لیست های اجرایی در بخش فنی، سرپرستی تیم، اداری - اجرایی، تشریفات، آماده سازی ورزشگاه و دیگر امور از اهمیت ویژه برخوردار بوده و در این رابطه سازمان لیگ آمادگی هرگونه همکاری و راهنمایی را دارد تا کلیه امور با پیش بینی و برنامه ریزی مناسب پیگیری و راهبری شود.

۴ - بررسی دقیق وضعیت بازیکنان و کادر از جمله محرومیت و دیگر موارد برای جلوگیری از هرگونه مشکل بعدی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.