به گزارش مشرق، حبیب گردانی در مورد تساوی یک بر یک تیمش در هفته دهم لیگ برتر مقابل سپاهان، گفت: سپاهان تیم بسیار خوبی است ما در این دیدار خیلی خوب بازی کردیم و راه های نفوذ سپاهان را بستیم. آنطور که باید نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. می توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و اگر مهاجمانمان دقت می کردند با زدن گل به برتری می رسیدیم. خواست خدا بود که بازی به تساوی برسد. ان شاالله در دیدارهای آینده تلاش می کنیم تا به پیروزی برسیم.

وی در مورد اینکه گل سپاهان مشکوک به خطای آفساید بود، افزود: من در جریان بازی با خلعتبری صحبت می کردم و او گفت که هنگام زدن گل یک متر در آفساید بودم. به نظر می رسید کمک داور تمرکز خود را از دست داده است. البته اگر هدف ما مقام قهرمانی لیگ برتر است نباید این مسائل را ملاک قرار دهیم. هواداران ما با جان و دل تیم خود را تشویق می کنند و امیدوارم بتوانیم یک قهرمانی به آنها هدیه دهیم.

گردانی در ادامه تأکید کرد: امسال تیم جوان و با انگیزه ای داریم. رسول خطیبی که خودش هم اهل تبریز است برای تیم زحمت زیادی می کشد. امیدوارم تیم حاشیه نداشته باشد و مسئولان هم از هر لحاظ از ما حمایت کنند تا بتوانیم قهرمان شویم.

مدافع تراکتورسازی در مورد رویارویی تیمش با سایپا که هدایت آن برعهده مجید جلالی سرمربی سابق تراکتورسازی است، خاطرنشان کرد: جلالی مربی سابق و استاد من است. می دانید سایپا هفته قبل شکست خورد و بازیکنان آنها انگیزه زیادی مقابل ما دارند. کادرفنی تدابیر لازم را می اندیشد تا ۳ امتیاز را بگیریم.

وی افزود: به دلیل ۳ اخطاره بودن در این دیدار حضور ندارم اما بازیکنان قدیمی ما مثل مهدی کیانی، حامد لک، محمد ایرانپوریان و… که سال قبل هم در تراکتورسازی بودند در این مسابقه حاضرند و انگیزه زیادی دارند. امیدوارم بتوانیم در این مسابقه با کسب ۳ امتیاز به کارمان پایان ببخشیم.

گردانی در پاسخ به این سوال که چرا تراکتورسازی سال قبل با حضور جلالی نتوانست موفق شود، اظهارداشت: سال قبل تیم بسیار خوبی داشتیم اما شرایط آب و هوایی سال قبل خیلی خاص بود. ما به صدر جدول آمدیم و به مشکل سرمای عجیب سال قبل خوردیم که اجازه تمرین را از تیم گرفت. همچنین حواشی و مشکلات مالی هم مزید بر علت شد تا نتوانیم خوب کار کنیم. سال قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران در تراکتورسازی حضور داشت و من افتخار می کنم که با او همبازی بودم. امسال تیم جوان شده و بازیکنان انگیزه زیادی دارند و امیدوارم این روند خوب را ادامه دهیم.

مدافع تراکتورسازی در مورد انتخاب علی کریمی همبازی سال قبل او در تراکتورسازی به عنوان مربی تیم ملی گفت: با کریمی تماس گرفتم و انتخابش را به او تبریک گفتم. کریمی برای فوتبال ایران خیلی زحمت کشیده و لیاقت بسیار زیادی دارد امیدوارم ایران با حضور او در جام ملت های آسیا نتایج خوبی بگیرد.

وی در پایان در مورد اینکه خیلی از هواداران تراکتورسازی می گویند حق او بوده که به تیم ملی دعوت شود، عنوان کرد: برای رسیدن به تیم ملی خیلی تلاش کردم اما فکر می کنم هرکس آشنا و پارتی داشته باشد راحت تر به تیم ملی می رسد. ۲-۳ بازیکن ما لیاقت حضور در تیم ملی را داشتند. نمی دانم لیگ را چطور می بینند و نفرات با چه معیاری دعوت می شوند. امسال و سال قبل بهترین بازی ها را انجام داده ام و شاید قسمت نیست به تیم ملی دعوت شوم. هرچه خدا بخواهد همان اتفاق می افتد. بازهم برای تیم ملی در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت می کنم چرا که موفقیت تیم ملی به لیگ و باشگاه های ایران کمک می کند.