به گزارش مشرق، محمدرضا خلعتبری درباره دیدار این هفته سپاهان مقابل پرسپولیس صحبت هایی کرد که در زیر می خوانیم.

شرایط تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی مقابل تراکتورسازی چگونه است؟

خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و مشکلی نداریم اما تنها مشکل ما این است که خوب و زیبا بازی می کنیم اما نمی بریم. البته در فاز دفاعی هم بدشانس هستیم که این مسائل چیزی از ارزش های ما کم نمی کند و نگران آینده نیستیم چرا که قطعا بهتر خواهیم شد. البته این مسائل اصلا مهم نیست چرا که ما به طور مثال در بازی در تراکتورسازی روی اتفاق گل خوردیم اما شجاع خلیل زاده بازیکن بزرگی است که برای ما قابل احترام است و باید این شرایط را جبران کنیم. هر چند که در بازی مقابل تراکتورسازی ما باید سه امتیاز را می گرفتیم.

اما امسال رقبای صدر جدول رقابت خیلی فشرده ای با هم دارند.

بله قبول دارم که شرایط چه بالا و چه پایین جدول به هم نزدیک است اما موضوع خاصی نیست و مطمئن باشید در آینده ای نزدیک ما شرایط خوبی پیدا خواهیم کرد.

کار با حسین فرکی را چطور می بینی؟

خوشبختانه با فرکی خیلی خوب کار می کنیم. شرایط هم خوب است و اگر بتوانیم از هر دو بازی ۴ امتیاز بگیریم قطعا می توانیم قهرمان لیگ شویم. فرکی از لحاظ اخلاقی کارنامه مشخصی دارد و کارنامه فنی او هم ستودنی است و فکر می کنم امسال با او بتوانیم رتبه قابل قبولی به دست آوریم.

از نبودن سپاهان در آسیا چه حسی داری؟

سپاهان در آسیا تیم بزرگی است و طبیعتا از اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداریم ناراحتم اما شک نکنید که سپاهان پتانسیل قهرمانی در هر دو جام حذفی و لیگ برتر را دارد و قطعا سال آینده یکی از نمایندگان ایران در آسیا خواهیم بود چرا که پتانسیل بسیار زیادی برای این موضوع داریم.

این هفته سپاهان باید مقابل پرسپولیس به میدان برود و خودت هم تجربه بازی در پرسپولیس را داری. نظرت درباره این بازی چیست؟

قطعا بازی سختی در پیش داریم چرا که پرسپولیس تحولاتی هم داشته و همیشه یکی از تیم های بزرگ کشورمان است و من هم در این تیم بازی کردم و باید بگویم پرسپولیس را تیمی دوست داشتنی و پرطرفدار می دانم اما الان بازیکن سپاهان هستم و چاره ای جز شکست این تیم نداریم و فقط از این بازی ۳ امتیاز را می خواهیم.

تقابلت با مدافعان پرسپولیس که از دوستان صمیمی ات هم به حساب می آیند قطعا باید برایت جذاب باشد!

قطعا همین طور است چرا که بنگر و نورمحمدی از بهترین دوستان من هستند که با هم رابطه های بیرون از فوتبال داریم. البته ماهینی هم دوست بسیار خوبم است و امیدوارم مشکل او هم حل شود و فکر می کنم به دلیل همین تقابل ها بازی ما مقابل پرسپولیس دیدنی شود. هواداران سپاهان از ما یک بازی خوب خواهند دید و امیدوارم که هر تیمی که لیاقت دارد برنده بازی شود.

پرسپولیس در این چند سال هر گاه به فولادشهر آمده حاشیه هایی هم به وجود آمده به طور مثال بحثدرباره آب های آلوده و همچنین مشکلات داوری که سال گذشته باعثاتفاقات زیادی هم شد از این دست حاشیه هاست. فکر می کنی در بازی این هفته چه اتفاقی قرار است رخ دهد؟

ببینید این شرایط فوتبال است البته چند سال قبل درباره آب های ورزشگاه فولاد شهر آن حرف ها زده شد که انصافا با عقل جور درنیامد. بعدا خودم به پرسپولیس آمدم و در فولادشهر بازی کردم که مسائل داوری هم رخ داد اما باید بگویم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است و نباید به داور تهمت زد یا انگ چسباند چرا که داوران ما از سالم ترین اقشار فوتبال هستند. ما الان به این مسائل فکر نمی کنیم و فقط به یک رقابت جذاب می اندیشیم تا دست پر از زمین بیرون برویم.

هم بازیکن پرسپولیس بودی و هم سپاهان. بی تعارف بگو بازی کردن مقابل پرسپولیس برایت سخت است یا زمانی که با لباس پرسپولیس مقابل سپاهان بازی کردی؟

به نظرم اصلا سخت نیست چرا که من یک فوتبالیست حرفه ای هستم و شاید سال دیگر در تیم دیگری بازی کنم اما این را بدانید که در هر تیمی باشم با همه وجودم بازی می کنم چرا که به تیمم تعهد دارم و الان هم فقط به سپاهان فکر می کنم هر چند که می دانم پرسپولیس تیمی با هواداران زیاد است و کار سختی مقابل این تیم داریم.

از این بازی پیش بینی خاصی داری؟

نتیجه که قابل پیش بنیی نیست اما امیدوارم ببریم حال آنکه چه کسی گل می زند خیلی قابل حدس نیست.