به گزارش مشرق،رضا یزدانی پس از کسب مدال طلای وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: دنبال این بودم که ناکامی مسابقات جهانی را جبران کنم. با توجه به اینکه بین مسابقات جهانی و بازی های آسیایی زمان کمی بود این فرصت را داشتم که بتوانم با کسب مدال طلا ناکامی مسابقات جهانی را جبران کنم.

وی افزود: امیدوارم سایر نمایندگان کشورمان نتایج خوبی بگیرند و بر تعداد مدال کاروان ایران افزوده شود.

کشتی گیر وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان در خصوص حذف حسن رحیمی و مصطفی حسین خانی گفت: این دو از کشتی گیران خوب ما بودند که به علت بدشانسی از دور مسابقات حذف شدند و نتوانستند مدال کسب کنند.

یزدانی در مورد ناکامی اش در مسابقات جهانی ازبکستان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این مسابقات اشتباهات زیادی داشتم و نتوانستم روی تشک بروم. نمی خواهم اشتباهاتم را توجیه کنم اما در مسابقات جهانی بعدی جبران می کنم.

وی افزود: فشار زیادی در مسابقات قبلی به بدنم وارد شد اما به کمک پزشکان و کادر فنی تیم توانستم ریکاوری خوبی برای بازی های آسیایی انجام داده و با شرایط ایده آلی به این بازی ها برسم.

کشتی گیر وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان در خصوص اینکه حریف قرقیزستانی خود را در بازی فینال مقتدرانه شکست داد، گفت: او کشتی گیر خوبی بود و با تمام وجود روی تشک آمده بود اما من تمرینات خوبی انجام داده بودم و موفق شدم برنده فینال شوم.

یزدانی در پایان عنوان کرد: هدف اول من المپیک ۲۰۱۶ است تا بتوانم مردم را شاد و ناکامی دوران قبل را جبران کنم.