به گزارش مشرق،فرهاد ظریف پس از پیروزی سه بر صفر ایران مقابل قطر اظهار داشت: ما بازی های خوبی انجام می دهیم و بازیکنان هم کم کم در فشار قرار می گیرند. خوشبختانه تیم ها از قبل خود را باخته می دانند و مقابل ما با این پیش فرض به میدان می آیند که شکست می خورند این امتیاز مثبتی است. ما هم تمام توان خود را نمی گذاریم و امیدوارم در مراحل بعدی موفق باشیم.

وی در مورد حضور خانواده هایشان در کره جنوبی تصریح کرد: این یک اقدام حرفه ای است که در همه دنیا انجام می شود اما متاسفانه تاکنون در ایران انجام نمی شد. والیبالیست ها کار بزرگی کردند که همراهی خانواده هایشان کوچکترین اقدام در مقابل کار آنهاست. امیدوارم این امر نهایی شود تا ما دیگر دغدغه ای نداشته باشیم و حضور خانواده ها باعثآمادگی بیشتر روحی بازیکنان می شود.

لیبروی تیم ملی در مورد اینکه کار والیبالیست ها از فردا در دیدار با کره جنوبی آغاز خواهد شد، گفت: کار ما از روز اول آغاز شد. درست است که با تیم های ضعیفی روبرو شدیم اما باید آنها را شکست می دادیم و تمرینات خود را به خوبی آغاز می کردیم. سر وقت در تمرینات حاضر می شدیم و در تغذیه خود هم دقت می کردیم.