به گزارش مشرق، هفته پنجم رقابت های سری A ایتالیا شب گذشته(شنبه) با برگزاری دو دیدار حساس آغاز شد که در ان دو تیم مدعی رم و یوونتوس برابر حریفان خود به برتری رسیدند. این دو تیم این فصل در تمام بازی های خود به پیروزی رسیدند. رم که در این فصل نتایج خوبی را کسب کرده موفق شد در خانه تیم هلاس ورونا را با دو گل شکست دهد.

در این دیدار برای رم، آلساندرو فلورنزی در دقیقه ۷۵ گل نخست را به ثمر برساند و در دقیقه ۸۶ نیز ماتیا دسترو با یک ضربه بسیار زیبا از میانه های زمین موفق شد یک سوپر گل به ثمر برساند تا رم این دیدار را با برتری دو بر صفر برابر هلاس به پایان برساند.

یوونتوس، مدافع عنوان قهرمانی نیز که در این فصل نتایج خوبی را کسب کرده، موفق شد با سه گل آتالانتا را از پیش رو بردارد تا با تفاضل گل بهتر نسبت به رم به صدر جدول سری A صعود کند. برای بیانکونری در این دیدار کارلوس توس آرژانتینی بار دیگر درخشید و توانست دو گل به ثمر برساند. این بازیکن که در فهرست جدید تیم ملی آرژانتین نیز حضور دارد در هفته های گذشته نیز توانسته بود گل های مهمی برای تیمش به ثمر برساند.

آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی یوونتوس در دقیقه ۸۸ گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا این دیدار با برتری سه بر صفر یوونتوس به پایان برسد.

هفته پنجم رقابت های لیگ ایتالیا امروز و امشب با برگزاری شش دیدار ادامه می یابد که در حساس ترین بازی ها اینتر در خانه پذیرای کالیاری است و میلان به دیدار چزه نا خواهد رفت.

در جدول رده بندی لیگ ایتالیا، یوونتوس و رم با پانزده دلیل به تفاضل گل در رده های اول و دوم قرار دارند و اودینزه با یک بازی کمتر و ۹ امتیاز سوم است.