به گزارش مشرق،بعد از سه شکست تیم فوبتال استقلال امیر قلعه نونی امروز بازیکنان تیمش را دور هم جمع کرد و ۱۵ دقیقه با آنها به صحبت پرداخت.

سرمربی تیم استقلال ضمن تشریح وضعیت آبی پوشان در جدول خطاب به بازیکنان تیمش گفت باخت های گذشته را فراموش کنید و به نظر من هنوز اتفاقی نیفتاده است. ما در رده دوم جدول هستیم و به همین دلیل می دانم که این توانایی را داریم که به جایگاه حقیقی خود برگردیم خودتان بروید و فیلم بازی را ببینید و قضاوت کنید. من حرفی در این مورد نمی زنم اما امام علی(ع) می فرماید که صبر داشته باشید و با صبوری به هدف تان برسید.

وی تاکید کرد: اگر توپ سجاد شهباززاده گل می شد و یا ما به آن شکل گل نمی خوردیم الان من بهترین مربی ایران بودم و تیم مان هم بهترین بدن سازی را داشت اما حالا این اتفاق رخ داده و خودمان باید شرایط را عوض کنیم.

قلعه نویی در ادامه به انتقاد از بازیکنان ملی پوش تیمش پرداخت و گفت: ما در ۶ بازی اول با بازیکنانی کم ادعا مثل خرسندنیا و مگویان به میدان رفتیم و ۱۸ امتیاز گرفتیم، اما برخی بعد از جام جهانی نتوانستند به ما کمک کنند و بهتر است خودشان در مورد عملکردشان فکر کنند.

بعد از صحبت های قلعه نویی، جواد زرینچه بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها حلقه اتحاد تشکیل داد.

مربی تیم استقلال از بازیکنان خواست حالا که این شرایط رخ داده ما باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و انشاالله از بازی با ملوان باید بردهای مان آغاز شود چون نیاز به پیروزی داریم و مردم هم از ما انتظار دارند.

تمرین تیم استقلال هم اکنون در حال برگزاری است.