به گزارش مشرق، حسین عسگری در مورد اظهارات عبدالله ویسی علیه داور مسابقه پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: ما فیلم مسابقات را در دپارتمان داوری دیدیم. در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان هیچ مشکل داوری دیده نشد و خطای پنالتی که به سود پرسپولیس اعلام شد کاملا درست بود زیرا یکی از خطاهایی که باعثاعلام ضربه مستقیم می شود سرنگون شدن است که اگر این سرنگون شدن در داخل محوطه جریمه باشد باید پنالتی اعلام شود.

وی ادامه داد: مدافع استقلال خوزستان چرا خودش را مقابل مهاجم پرسپولیس پرتاب می کند؟ این صحنه کاملا پنالتی است و هیچ مشکلی در تصمیم داور وجود ندارد حتی در بازبینی فیلم متوجه شدیم در دقیقه ۸۴ یک پنالتی به نفع پرسپولیس گرفته نشده است و داور این پنالتی دوم را ندیده.

عسگری در مورد توپی که سوشا مکانی مهار کرد گفت: فیلم این مسابقه را چند بار دیدیم و از روی این فیلم نمی توان در مورد بیرون یا داخل بودن توپ در محوطه جریمه اظهار نظر کرد. در این موارد فیفا توصیه کرده که نظر داور تائید شود. باز هم تاکید می کنم در این مسابقه هیچ اشتباه تاثیر گذاری علیه استقلال خوزستان صورت نگرفت.

وی در مورد اتهام هایی که ویسی به داور مسابقه بعد از بازی زد گفت: متاسفانه وقتی مربی و بازیکنان و برخی اعضای تیم ها علیه داوری هجمه ایجاد می کنند این شرایط پیش می آید. من قبول دارم که در بازی استقلال خوزستان و ملوان به ضرر استقلال سوت زده شد اما در بازی با پرسپولیس اشتباه تاثیر گذاری را شاهد نبودیم.