به گزارش مشرق،علی مظاهری شرایط خود را مطلوب خواند و اظهار داشت: آماده هستم تا روز سه شنبه با آمادگی به مصاف حریف مغولستانی خود بروم. من در صورت شکست این حریف مدالم برنزم قطعی می شود اما به چیزی بیش از این فکر می کنم.

وی افزود: در صورت شکست حریف مغولستانی برای راهیابی به فینال باید با برنده مبارزه بوکسورهای تاجیکستان و اردن روبه رو شوم که هر ۲ سابقه قهرمانی در آسیا را دارند.

این بوکسور باتجربه کشورمان از بوکسورهای ازبکستان و قزاقستان به عنوان حریفان اصلی خود یاد کرد و گفت: در بازی های آسیایی هیچ بوکسوری برای تفریح نمی آید و همه مدعی هستند. من اطمینان دارم تمام رقبای من با آمادگی کامل پای به میدان می گذارند.

مظاهری اصلی ترین هدف خود را دستیابی به مدال طلا اعلام کرد و گفت: به دنبال مدال طلا هستم اما اینکه فقط هدفم مدال طلا باشد کافی نیست و باید با تمام وجود برای کسب آن تلاش کنم.

وی به عملکرد دیگر بوکسورهای ایرانی در بازی های آسیایی اشاره کرد و افزود: گل آرا بازی را از حریف تایلندی برده بود اما داوران با ناداوری حریفش را برنده اعلام کردند. روز جمعه نیز روزبهانی و دلاوری به خوبی پیروز شدند و هر ۲ شانس دستیابی به مدال را دارند.

مظاهری در پایان تصریح کرد: در بازی های آسیایی گوانگژو تیم ما ۱۰ بوکسور داشت که موفق به کسب ۳ مدال برنز شد. این بار با ۶ بوکسور به اینچئون آمده ایم. من اعتقاد دارم نباید حریفان را دست کم بگیریم و باید با تمام توان به میدان برویم اما با این وجود پیش بینی می کنم شانس دستیابی به مدال داریم و می توانیم بهتر از دوره قبل نتیجه بگیریم.