به گزارش مشرق، نصرت ایراندوست پس از تساوی یک بر یک ملوان مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: فکر می کنم مسابقه پرهیجانی بود، هم زیبا بود و هم پرتلاش برای هر دو تیم. با وجود اینکه عقب افتادیم بازیکنان ما خیلی تلاش کردند تا حداقل مساوی بگیرند اما مساوی به درد ما نمی خورد. یکی دو موقعیت داشتیم که می توانست گل شود اما نشد. در دقیقه ۹۲ هم توپ را به تیرک زدیم، قسمت نبود برنده شویم.

وی ادامه داد: در تمرینات کارها می کنیم و با بازیکنان صحبت کردیم که بازی با پرسپولیس و سپاهان خیلی خوب بازی کردیم و فقط حرف نزدیم و در تمرینات هم کار کردیم ما و بازیکنان همه تلاش خود را می کنند اما تا کی باید قبل از حریف پای مان به گل باز شود، انشالله بازی بعدی این اتفاق بیفتد.

ایراندوست تصریح کرد: در تمرین بودید و دیدید که ما از روی کار تمرین شده به گل رسیدیم و تلاش می کنیم به گل برسیم بعضی وقت ها بدشانسی و بعضی وقت ها حریف مانع می شود و بعضی وقت ها هم با بی دقتیم. همین ضربه در دقیقه ۹۲ در تهران و مقابل پیکان گل شد و باختیم ولی در انزلی توپ ما به تیرک خورد. ما در تمرینات انواع تاکتیک ها را اجرا می کنیم.

وی در مورد بازیکن جدید گفت: سه هفته پیش یک گلزن خوب به ما نشان دادند که قرار بود به ما ملحق شود و حتی سیروس محجوب گفت در عرف باشگاهی ایران هرچقدر هم پولش باشد می دهم تا او به ملوان بیاید اما این بازیکن قرارداد داشت و نیامد.

ایراندوست در مورد شعار تماشاگران علیه خودش، گفت: دیروز از تماشاگران تیم خواستم که ۹۰ دقیقه تیم را تشویق کنند و اگر ما نتیجه نگرفتیم هرچه خواستند بگویند ولی وقتی در دقیقه ۲۷ شعار می دهند بازیکن تحت تاثیر قرار می گیرد. خدا را شکر می کنم که رافخایی کمک کرد تا مازیار در زمین ماند و خدا هم به او کمک کرد که گل هم زد و این مساله به او کمک می کند.

سرمربی ملوان تاکید کرد: امیدوارم بازیکنان و تماشاگران آشتی کنند و هرچه می خواهند به من بگویند عیبی ندارد اما بازیکن شکننده است. از رافخایی خواستم که دوست صمیمی اوست تا با او صحبت کند زیرا کاپیتان تیم است و تحت فشار است و نمی خواهد شرمنده مردم و دوستانش و اطرافیانش باشد. وقتی علیه زارع شعار سر داده شد او دو پاس اشتباه داد زیرا تمرکزش بهم ریخت.

وی در مورد اینکه زارع که بزرگ تیم است و باید تیم را جمع کند، گفت: فقط یکبار در این موقعیت قرار بگیرید و بعد ببینید که چه شرایطی است. آیا شما فوتبال بازی می کنید؟ در سالن بروید و اگر ۵ نفر علیه شما شعار بدهند باور کنید شرایط سخت می شود. مازیار هم درست است که بزرگ تیم است اما او اهانت به کسی نکرد و گفت به من اجازه بدهید بروم بیرون به کسی اهانت نکرد و بازوبند را نینداخت و آن را به جلال رافخایی داد. تحت فشار و استرس بود و بازوبند را به کاپیتان دوم داد و خدا را شکر که برگشت به میدان و شما هم ناراحت نشوید از اینکه او چنین می کند. او الگوی جوانان ماست و نیاز به این الگوهای مثبت داریم و باید در میدان باشد.

سرمربی ملوان در مورد اینکه نیمکت ملوان خالی است گفت: در جلسه شب گذشته با دو عضو هیات مدیره همین مساله را گفتم و قول دادند هرچه سریع تر دو بازیکن به جمع ما اضافه شود.

وی ادامه داد: ۳۲ تا ۳۴ بازیکن داشتیم اما بازیکنان ما یکی یکی مصدوم شدند و ۵ مصدوم داشتیم و نمی توانستیم به تیم بازیکن جدید اضافه کنیم. رمضانی هم مصدوم شد و پیوسته این صدمه دیدگی ها را داریم و مالک باشگاه نظرش بود که هم جوانگرایی شود و هم بازیکن باتجربه بگیریم و از ایشان تشکر می کنم واز هواداران عذرخواهی می کنم و عیبی ندارد آنها شعار علیه ما می دهند زیرا آنها از روی ناراحتی شعار می دهند و انشالله وقتی بازیکنان ما مصدوم می شوند نیمکت ما هم خالی نباشد.