به گزارش مشرق، هادی نوروزی در مورد شرایط پرسپولیس پس از تغییر و تحولات اخیر، وضعیتش در پرسپولیس و… صحبت های زیر را انجام داد.

پرسپولیس روزهای شلوغی را پشت سر گذاشت…

واقعاً روزهای عجیبی بود، ۲ روز پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان هیچ تمرینی نداشتیم و همه شوکه شده بودند.

تغییرات جواب داده است؟

فعلاً که از دو بازی چهار امتیاز گرفتیم. امیدوارم هر اتفاقی در آینده رخ می دهد به نفع پرسپولیس باشد.

مصدومیتت کاملاً برطرف شده است؟

۵،۶ هفته را به علت مصدومیت از دست دادم که این مسئله خیلی ناراحتم کرد. در بازی با مسجد سلیمان با درد به میدان رفتم اما خدا را شکر در بازی با راه آهن بدون مشکل برای پرسپولیس بازی کردم. خیلی استرس داشتم که مصدوم نشوم.

چرا پرسپولیس نتوانسته تا اینجای لیگ انتظارات را بر آورده کند؟

در ابتدای فصل خوب بازی نکردیم و بعضی وقت ها هم بدشانسی آوردیم، مثل همیشه حواشی هم در شرایطی به تیم ضربه زد اما می خواهیم از همین الان وضعیت را تغییر دهیم. تازه ۹ هفته از لیگ گذشته و تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده است.

یعنی به صدر جدول می رسید؟

چرا نرسیم؟ مطمئن باشید تیم های بالای جدولی امتیاز زیادی از دست می دهند.

می توانید پیش از دربی استقلال را پشت سر بگذارید؟

قبل از دربی خیلی زیاد است و تا دو هفته دیگر در جدول به استقلال می رسیم. ما بازی به بازی پیش می رویم و از الان زود است درمورد دیداری صحبت کنیم که چند هفته دیگر برگزار می شود.

محرومان و مصدومان هم که در پرسپولیس غوغا می کنند!

دقیقاً حق با شماست! این فصل مصدومان و محرومان زیادی داشتیم، به نیمکت ما نگاه کنید می بینید که چقدر بازیکن امید داریم. همین مسائل کار را برای ما دشوار می کند، البته بازیکنان جوان ما خوب هستند ولی نبود بازیکنان اصلی به تیم ضربه می زند.

شایعه این روزهای پرسپولیس…

می خواهید در مورد کم کاری حرف بزنید؟ این حرف ها خنده دار است، مگر می شود بازیکنی نخواهد برای پرسپولیس بازی کند. اولین نفری که ضرر می کند خوِد بازیکن است. اصلاً چنین روحیه ای در بازیکنان ما وجود ندارد مگر می شود کسی بخواهد با وجدان خود بازی کند؟

برای تو جای ناراحتی ندارد که نیمکت نشین بازیکنان جوانی مانند عباس زاده و طارمی شوی؟


نیمکت نشینی برای هر بازیکنی ناراحت کننده است. من در یکی، دوسال گذشته کمتر برای پرسپولیس بازی کردم مخصوصاً در زمان علی دایی اما هیچ وقت برای تیمم حاشیه درست نکردم. این ناراحتی زمانی بیشتر می شود که در اوج آمادگی باشی و بازی نکنی.

علی کریمی چند روزی است که تمرینات پرسپولیس را تحت الشعاع خودش قرار داده…

خیلی کریمی را دوست دارم، هم خودش و هم فوتبالش را. وقتی او را در تمرین دیدم خیلی خوشحال شدم و فضا کاملا تحت تأثیر حضور کریمی بود. امیدوارم که بتواند به پرسپولیس کمک کند.

کریمی می تواند دوباره برای پرسپولیس بازی کند؟

از نظر بدنی که سرحال و آماده بود اما بازی کردن به تصمیم خودش بستگی دارد.

خیلی ها اعتقاد دارند که بین تو و علی دایی مشکل زیادی وجود دارد، درست است؟

چه مشکلی؟! لزومی ندارد مشکل داشته باشیم. من پیش از این دو سال برای علی دایی فیکس بازی کردم و قهرمان جام حذفی شدم و در این دوفصل هم بدون مشکل با هم کار کردیم. اگر با هم مشکلی داشتیم در این سال ها یک بار بروز پیدا می کرد.

شرایط از نظر مالی چطور است؟

وضعیت تعریفی ندارد، اگر پول هایی را که گرفتیم به حساب طلب فصل قبل بگذاریم برای فصل جدید چیزی نگرفتیم. بین تمام بازیکنان در فصل جدید هم من کمترین دریافتی داشتم.

چرا؟

نمی دانم بالاخره لطف رحیمی بوده! باید از خودِ رحیمی بپرسید که چرا چنین کاری انجام داده است. حتماً تا به من رسیده پول کم آمده!

… و بازی فردا با استقلال خوزستان؟

استقلال خوزستان تیم جوانی و در خط حمله و ضد حملات تیم خطرناکی است اما ما از این به بعد می خواهیم تمام سه امتیاز ها را کسب کنیم.