به گزارش مشرق،حسین اوجاقی پس از پایان کار تیم ووشو ایران در بازی های آسیایی که با کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز همراه بود اظهار داشت: مسابقات خوبی بود و همه ووشوکاران ما خوب عمل کردند.

وی با اشاره به شکست لادور مقابل ووشوکار کره ای افزود: روز آخر مسابقات ووشو بود و چون کره ای ها فقط ۲ نفر را در فینال داشتند می خواستند به آنها کمک کنند و به همین دلیل به ما کم لطفی شد. لادور در راند دوم باید پیروز میدان می شد و خیلی از حریف کره ای اش سرتر بود اما نمی دانم چه اتفاقی افتاد.

سرمربی ساندای تیم ملی ووشوی ایران خاطرنشان کرد: لادور موفق شد یک مدال نقره بگیرد که حقش طلا بود اما همین مدال نقره هم برای ما ارزش زیادی دارد. هر کاری که از او خواستیم انجام داد و شایستگی هایش را نشان داد.

اوجاقی همچنین درباره کسب طلای محمدسیفی گفت: سیفی با تمام قدرت در میدان حاضر شد و تمام تلاشش را در این دوره انجام داد. او خیلی خوب بود و هر کاری که خواسته بودیم را در مسابقات انجام داد. در کل من از تمام تیم راضی هستم.

وی یادآور شد: ووشوکاران ما با شجاعت در میدان حاضر شدند و منصوریان هم با یک اختلاف امتیاز بازی را به ووشوکار چینی واگذار کرد. همه دیدند که او چگونه شکست خورد و حق منصوریان هم پیروزی بود.

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران همچنین درباره برنامه های آینده این تیم عنوان کرد: بعد از بازگشت به تهران جام جهانی را در پیش داریم که خودمان را برای این مسابقات آماده می کنیم.