گروه ورزشی مشرق -مهدی دغاغله در نیم فصل دوم سال قبل به بهترین مهاجم لیگ برتر تبدیل شد تا یکی از اولین خریدهای پرسپولیس باشد. مهاجمی که در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم هشت گل برای ملوان زد تا انزلی چی ها ۷ امتیازشان را روی گل های او بدست بیاورند. با این حال، سه مصدومیت پی در پی سبب شد تا هم فصل را با بدشانسی آغاز کند و هم حداقل یک سوم لیگ را از دست داده باشد.دغاغله در گفتگو بامشرقاز آرزوهایش حرف به میان آورد و امیدواری اش به بازگشت. دغاغله از سرمربی جدید پرسپولیس گفت و البته حنیف عمران زاده مدافع استقلال که شرایطی مشابه او دارد.

* ۹ هفته از لیگ برتر گذشت و هنوز شرایط بازی برای پرسپولیس را پیدا نکردی.
از شرایطی که بوجود آمده ناراحتم. طی این مدت واقعا از نظر روحی ضربه خوردم. با هزار و یک آرزو به پرسپولیس آمدم تا روند خوبی که فصل پیش در ملوان داشتم را در این تیم پرطرفدار ادامه دهم؛ اما مصدومیت ها مانع از رسیدن به خواسته ام شدند.

* رضا نوروزی که مصدوم شد پرسپولیس نیاز بیشتری به تو پیدا کرد.
می دانم. اتفاق بدی که برای نوروزی افتاد سبب شد تا باز هم فشار روحی بیشتری را روی دوشم حس کنم. حتی هواداران هم از اوضاعی که گرفتارش شدم خسته شده اند؛ چه برسد به خودم و کادر فنی.

* دقیقا مصدومیت آخرت چه بود؟
از وقتی به پرسپولیس آمدم، سه آسیب دیدگی پشت سر هم داشتم که مصدومیت آخرم تکرار آسیب اولم بود. درست مثل حنیف عمران زاده، یعنی پارگی عضله کشاله ران پا.

* ظاهرا مدافع استقلال از دو هفته بعد می رسد.
من و عمران زاده بدشانس بودیم که فصل را با مصدومیت آغاز کردیم. امیدوارم او هم برسد تا در داربی مقابل هم قرار بگیریم(با خنده). به نظرم اگر خدا بخواهد و همینطور دوران نقاهتم را طی کنم مثل حنیف از دو هفته دیگر برسم.

* این روزها که پرسپولیس شرایط بهتری پیدا کرده دغدغه تو چیست؟ نمی ترسی جایی در ترکیب تیم پیدا نکنی؟
من از ۱۰ صبح تا ۸ شب از خانه بیرون می زنم و دائم مشغول فیزیوتراپی هستم یا آب درمانی و حضور در کلینیک و تمرین. اول باید خودم را به تیم برسانم و بعد تلاش کنم وارد ترکیب شوم. اینکه تیم شرایط خوبی پیدا کند، آرزوی من است. به پرسپولیس آمدم تا توانایی هایم را نشان دهم؛ پس به رقابت فکر می کنم. هر چند مصدومیت ها سبب شد برای مدتی از هدفم دور بمانم.

* ذهنیتی که از پرسپولیس داشتی با آنچه در این مدت دیدی تفاوت داشت؟
دقیقا منتظر بودم تا محیطی پرحاشیه را داخل تیم ببینم؛ اما رفاقتی که میان بچه ها وجود دارد کمک کرد تا خیلی زود ذهنیت مثبتی پیدا کنم. اینجا همه با هم رفیق هستند؛ در شرایطی که پیش تر چیزهای دیگری شنیده بودم.

* با حمید درخشان صحبت نکرده ای. به هر حال با توجه به اینکه مدتی در رشت مربی داماش بود از تو شناخت بیشتری دارد که برای ملوان بازی می کردی.
چرا با هم حرف زدیم. حمیدخان گفت خودت را زودتر برسان. من هم قول دادم تمام تلاشم را انجام دهم. این روزها فقط ذهنم درگیر اولین دیدار است. در ذهنم بازی برای پرسپولیس نقش بسته و گل زنی در اولین دیدار. آنها که مصدومیت هایشان در فوتبال طولانی شده حس امروز مرا خوب درک می کنند.

* نیم فصل قبل ۸ گل برای ملوان زدی و یک تنه ۷ امتیاز گرفتی.
همینطور است. نیم فصل اول کمتر بازی کردم و سه گل زدم؛ اما نیم فصل دوم بین هفته های بیست و دوم تا بیست و نهم هشت گل زدم؛ از جمله بازی با تراکتورسازی، استقلال و سپاهان.

* از داستان حضور علی کریمی در تمرین پرسپولیس بگو.
خب همه ما سورپرایز شدیم.

* ظاهرا تصمیم گرفتی پیراهن شماره هشت را به او برگردانی؟
من همیشه زودتر از بقیه می روم تا تمرینات وزنه ام را دنبال کنم. تا دیدم علی کریمی آمده، با سرعت سراغ کمدم رفتم و پیراهن شماره هشتی که تا شده بود را برداشتم و تقدیمش کردم؛ اما هر چه اصرار کردم بی فایده بود و قبول نکرد.

* این هفته پرسپولیس میزبان استقلال خوزستان است.
بازی آسانی نخواهد بود. هفته قبل این تیم مقابل تراکتورسازی صدرنشین شانس پیروزی هم داشت. امیدوارم سه امتیاز دیگر به حسابمان واریز شود تا به تیم های بالای جدول نزدیک تر شویم.