به گزارش مشرق،در ادامه مسابقه های ووشوی بازی های آسیایی در اینچئون کره جنوبی، الهه منصوریان، محسن محمدسیفی و حمیدرضا لادور به مبارزه فینال صعود کردند و سجاد عباسی به مدال برنز بسنده کرد.

الهه منصوریان به فکر طلایی شدن

در رقابت های امروز در وزن ۵۲ - کیلوگرم ساندای بانوان الهه منصوریان در دو راند " کیم هی بین " از کره جنوبی را در دو راند شکست داد و راهی فینال شد. این حریف کره ای سال گذشته در مسابقه های قهرمانی جهان ترکیه نیز علی رغم شکستگی گونه الهه منصوریان به او باخته بود.

ووشوکار ۵۲ کیلوگرم ایران فردا(چهارشنبه) برای کسب مدال طلا، با " ژانگ لی " از چین مبارزه خواهد کرد. منصوریان برنز بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو را در کارنامه دارد.

محمد سیفی در اندیشه تکرار طلای گوانگجو

در وزن ۶۵ - کیلوگرم محسن محمدسیفی در مبارزه قدرتمندانه چن هانگ از چین را در دو راند شکست داد و راهی فینال شد. این ملی پوش ایران هم فردا در مبارزه فینال برای کسب طلا با " لیونشف " از قزاقستان روبه رو خواهد شد. محمدسیفی مدال طلای بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو را در کارنامه دارد.

لادور و مبارزه با حریف چینی

در وزن ۷۵ - کیلوگرم حمیدرضا لادور نیز در دو راند " نورسلطان تورسینکلف " از قزاقستان را شکست داد و راهی فینال شد. او نیز فردا برای طلایی شدن نماینده چین را پیش رو خواهد داشت.

در وزن ۷۰ - کیلوگرم سجاد عباسی با نتیجه ۲ بر یک مقابل " یوسانگون " از کره جنوبی شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.