به گزارش مشرق، مسعود حاجی آخوندزاده درباره ناکامی ایران در مسابقات تیمی جودوی بازی های آسیایی گفت: همه دیدند که در مبارزات آخر چطور ما را بازنده کردند. اخطاری که به حریف قاسمی نژاد داده نشد، شرایط ذهنی بچه ها را به هم ریخت. از طرفی یک جودوکار ما هم دیسکالیفه شده بود و ما با یک نفر کمتر در مسابقات حاضر شدیم. عملکرد داوران خیلی بد بود و جالب اینکه من برای اولین بار دیدم اخطاری که به جودوکار ازبک دادند را پس گرفتند. به نظر من مافیایی پشت این قضیه بود تا مقام سوم را از ما بگیرد.

وی در مورد نتایج ضعیف بخش انفرادی هم گفت: جودوکاران ما به عنوان داران جهان باختند. بچه های ما اشتباهات فردی هم داشتند اما باید اینطور به قضیه نگاه کرد که ازبک ها با ۱۰،۱۱ جودوکار به کره آمده بودند و ما با ۵ نفر. دو ورزشکار ما هم مجبور شدند در وزن های بالاتر از خود در مسابقه شرکت کنند. ناداوری ها در مبارزات ما مشهود بود و نشد که اشتباهات فردی را جبران کنیم. من به شاگردانم هم گفتم که خودم در اولین دوره بازی های آسیایی مدال نگرفتم ولی نباید ناامید شد و نباید از ادامه رقابت ترسید.

سرمربی تیم ملی جودو ایران در مورد ادامه فعالیتش گفت: کارم را انجام می دهم ولی اگر فدراسیون مرا نخواست تصمیم دیگری می گیرم.