به گزارش مشرق، براساس برنامه، فردا(چهارشنبه) در مسابقات وزنه برداری دسته ۸۵ - کیلوگرم، کیانوش رستمی و رسول تقیان از ساعت ۱۹ به وقت محلی روی تخته می روند.

در شنا و در ماده ۱۰۰ متر پروانه، مهدی انصاری در ۱۰۰ متر قورباغه، نسیمی شاد و تیمی آزاد ۴ در ۱۰۰ متر به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.

در رشته بسکتبال، ایران در نخستین دیدار از ساعت ۱۴ به وقت محلی برابر هند قرار می گیرد و در بدمینتونِ انفرادی زنان ثریا آقایی با رقیبان مصاف خواهد داد.

در بوکس و مرحله مقدماتی آن در وزن ۶۹ کیلوگرم، امین قاسمی پور و در وزن ۹۱ کیلوگرم علی مظاهری بر روی رینگ خواهند رفت. در مقدماتی وزن ۶۰ کیلوگرم هم فروتن گل آرا با حریفانش دست و پنجه نرم می کند.

اسپرینت در بخش نیمه نهایی و سپس در بخش ۳ گانه فینال پیگیری خواهد شد و در شمشیربازی تیمی، تیم سابر کشورمان متشکل از مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران کار خود را آغاز خواهند کرد.

در ژیمناستیک و بخش فینال، تیم ایران در دو بخش خرک حلقه و دارحلقه نماینده خواهد داشت و در ووشو، فینال ساندا در تمامی اوزان برگزار خواهد شد که الهه منصوریان، محمدسیفی و حمیدرضا لادور برای طلا می جنگند.

در قایقرانی و بخش فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره سبک وزن مردان، عاقل حبیبیان، در روئینگ ۴ نفره مردان، روئینگ دو نفره مردان(سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) و روئینگ تک نفره زنان، همچنین قایق بادبانی(احمد محمدی) رقابت میان نمایندگان کشورمان و حریفانشان برگزار خواهد شد.

در تیراندازی بار دیگر چشم ها به موفقیت احتمالی مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه و الهه احمدی در فینال تفنگ ۵۰ متر درازکش زنان دوخته شده است.