به گزارش مشرق، میلان فصل خوبی را در رقابت های سری A آغاز کرده است. این تیم در دو دیدار نخستین خود برابر لاتزیو و پارما به پیروزی رسیده است. شاگردان فیلیپو اینزاگی نشان داده اند که با تیم متزلزل فصل قبل بسیار فرق کرده اند.

میلان در هفته سوم سری A در خانه از یوونتوس پذیرایی کرد و نتوانست برابر این تیم به پیروزی برسد و با یک گل تن به شکست داد. شاید هیچکس در ایتالیا انتظار نداشت که میلان برابر یوونتوس به پیروزی برسد. میلان با اینزاگی وارد دوران تازه ای شده است و می خواهد گام به گام قدرت از دست رفته خود را باز یابد. این در حالی است که یوونتوس چند سالی است به راحتی جام قهرمانی سری A را بالای سر می برد.

میلان درست است که برابر یوونتوس تن به شکست داد اما بازی خوبی را به نمایش گذاشت و هواداران خود را امیدوار کرد با این حال به نظر می رسد که برلوسکنی رئیس جنجالی این باشگاه از عملکرد اینزاگی و تیمش راضی نیست. او پس از شکست برابر یوونتوس گفت که تیم اینزاگی مطابق میل او ظاهر نشد و این عجیب به نظر می رسد.

سرمربی جدید میلان که نخستین تجربه مربیگری خود را پشت سر می گذارد حاضر نشد جواب انتقاد برلوسکنی را بدهد. او در گفت وگویی که با شبکه " اسکای اسپورت " داشت، گفت: نمی خواهم پاسخ برلوسکونی را بدهم. هیچ توضیح و تفسیری درباره سخنان او ندارم. بیش از دیگران به دنبال پیروزی میلان و بهتر شدن عملکرد این تیم هستم.

او ادامه داد: میلان برابر یوونتوس بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت. ما برابر تیمی به میدان رفتیم که یکی از شانس های اصلی قهرمانی در فصل جدید سری A و لیگ قهرمانان اروپاست.