به گزارش مشرق، حمیدرضا سیاسی در مورد بحثابطال کارت معافیت حسین ماهینی گفت: در این موارد نمی توانم پاسخگو باشم و دیگر مدیران بهتر می توانند در این خصوص اظهار نظر کنند.

وی در خصوص حضور علی کریمی در تمرین روز گذشته پرسپولیس اظهار داشت: این اتفاقی مبارک است و ما از حضور کریمی در تمرین استقبال می کنیم. کریمی بزرگترین بازیکن فوتبال ما است و از اینکه به تمرین آمده بسیار خوشحالم. مسلماً او از هیچ کمکی برای پرسپولیس دریغ نمی کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا امکان دارد کریمی به کادر فنی این تیم بپیوندد، خاطرنشان کرد: برای نشستن روی نیمکت تیم های لیگ برتر به گذراندن کلاس ها و گرفتن مدرک نیاز است که اگر کریمی این مشکل را نداشته باشد افتخار می کنیم روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

سیاسی در واکنش به شعار روز گذشته هواداران پرسپولیس با مضمون «سیاسی، درخشان - پرسپولیس قهرمان» عنوان کرد: من از این مسئله خبر نداشتم و از این کار خوشم نیامد. اصلاً شخصیت پردازی را دوست ندارم چون جزو کارهای افراط و تفریطی است.

وی در مورد اینکه گفته می شود این شعارها با هماهنگی خودش سر داده شده، گفت: این کار آنقدر «چندش آور» بود که حساب ندارد. خوب است وقتی یک نفر در یک مجموعه حضور ندارد تشویق شود وگرنه تعریف کردن از کسی که مشغول انجام کاری است درست نیست.

سیاسی در خصوص آخرین وضعیت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می شود خودش یکی از گزینه های مدیرعاملی است، خاطرنشان کرد: چه کسی این حرف ها را می زند؟ منبع این اخبار کجاست؟ قاطعاً بگویم که من مدیرعامل نمی شوم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد بهروز منتقمی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی شود، گفت: منتقمی فعلاً کارش را خوب انجام می دهد و باشگاه را جمع کرده است. مسلماً او گزینه محکمی برای مدیرعاملی باشگاه است.

وی درباره اینکه چهار میلیارد پول اسپانسر چه زمانی به حساب باشگاه واریز می شود گفت: هنوز معلوم نیست چه زمانی این اتفاق رخ می دهد.