به گزارش مشرق، رضا حقیقی در خصوص اینکه گفته می شود یکی از بازیکنانی است که از رفتن علی دایی از پرسپولیس خوشحال است، گفت: بعد از رفتن دایی طوری وانمود می کنند که انگار من با سرمربی قبلی اختلاف داشتم و دلیل اصلی رفتن وی از پرسپولیس من بوده ام. انگار همه را رها کرده اند و به من چسبیده اند در صورتیکه باید بگویم هیچ اختلافی با دایی نداشتم و تا زمانی که او در پرسپولیس بود من برای این تیم بازی کردم و ایشان به من فرصت بازی می داد.

وی ادامه داد: من با علی دایی همراه با پرسپولیس در لیگ دوم شدم و با تیم ملی به جام جهانی رفتم اما عده ای طوری وانمود می کنند که انگار اختلاف شدیدی میان ما دو نفر بوده است. دایی مربی من بود و برایش احترام قائلم و یک سال و نیم خوب را با هم سپری کردیم اما عده ای به گونه ای حرف می زنند که انگار بعد از رفتن دایی از پرسپولیس من خوشحال ترین بازیکن بوده ام.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: هر اتفاقی هم که بیفتد علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ماست، همانطور که مهدوی کیا و کریمی بزرگ فوتبال ما هستند و احترام دایی بر من واجب است. من این حرف ها را می زنم تا همه بدانند احترام دایی بر من همیشه واجب است و نخواهند جوی به راه بیندازند که انگار من از رفتن دایی خوشحال هستم و اختلافی با او داشتم. من همیشه به مربیانم احترام می گذارم اما عده ای به گونه ای رفتار می کنند که انگار همه چیز زیر سر من است و این رفتارها باعثمی شود که شاید دیگر مصاحبه نکنم.

حقیقی در خصوص اظهارات جواد منافی هم خاطرنشان کرد: من هیچگاه به مربیانم بی احترامی نمی کنم چرا که آنها برای من زحمت کشیدند و شاید منظور حرف من را نفهمیده اند که اینطور برداشت کردند اما تا حالا حرفی علیه دایی نزدم و لطف کنید من را مقابل علی دایی قرار ندهید.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص دیدار این هفته این تیم مقابل استقلال خوزستان افزود: شرایط پرسپولیس خوب است و روند خوبی هم داریم و می توانیم خودمان را به تیم های بالای جدول برسانیم. به هر حال مقابل استقلال خوزستان باید به میدان برویم و امیدوارم که بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم تا باز هم استادیوم آزادی را پر از تماشاگر ببینیم.