به گزارش مشرق، حال و هوای مجتمع آموزشی پیروزی که به عنوان مدرسه کودکان استثنایی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان فعالیت می کند امروز(سه شنبه) بیشتر از این که بوی کتاب و کاغذ بدهد، رنگ و طعم فوتبال داشت.

این کودکان به همراه مادرانشان برای آغاز سال تحصیلی جدید به مدرسه آمده بودند و در حالی که سایر مدارس کشور با ورق زدن کتاب ها در کلاس های درس کار خود را آغاز می کنند، این مدرسه کار خود را با فوتبال کودکان استثنایی به همراه پیشکسوتان فوتبال آغاز کرد. در آیین بازگشایی این مجتمع افرادی چون همچون مهدی مناجاتی، بهتاش فریبا، محمد پنجعلی، ناصر فریادشیران حضور داشتند. علاوه بر این سردار عزیزالله محمدی، علی خسروی، فیاضی و آهنگران نیز، هادی نراقی، سفال منش نیز حضور یافته بودند. محمد پنجعلی، ناصر فریاد شیران و هادی نراقی در دو تیم مختلف با کودکان استثنایی به زمین رفتند و با آنها فوتبال بازی کردند.

در حاشیه بازگشایی این مدرسه مهدی مناجاتی، سرمربی اسبق تیم های ملی امید، جوانان و بزرگسالان با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: خوشحالم که در این مراسم به عنوان کمترین عضو فوتبالی حضور یافتم و چنین فضایی را تجربه می کنم. از خدا می خواهم که به تمامی این کودکان عزت و سربلندی اعطا کند تا به زندگی خود ادامه دهند.

در ادامه بهتاش فریبا با حالت شوخی به عزیز محمدی گفت که شما در خاطره ای به من گفته بودید که روز اول مدرسه فرار کرده اید!

پس از آن محمد پنجعلی نیز با بیان این که بیشتر از هر چیزی در این مراسم نفس عمل مهم بود که گفت واقعیت این است که این بچه ها پاک هستند و امیدوارم که نزد خداوند ما را شفاعت کنند.

همچنین در سال تحصیلی جدید با کمک خیرین یک ساختمان به مجتمع پیروزی اضافه شده است تا دانش آموزان بتوانند در فضای بیشتری تحصیلات خود را ادامه دهند. یکی از خیرین مجتمع پیروزی اظهار کرد: وظیفه ما این است که دین خود را در قبال این کودکان اعطا کنیم؛ چرا که افرادی پاک و بی گناه هستند.

در پایان این مراسم مهدی مناجاتی به عنوان پیشکسوت فوتبال کشور زنگ مدرسه را به صدا در آورد.

این مراسم چهل و یکمین گردهمایی بود که با همت کافه فوتبال برگزار شد.