به گزارش مشرق، سسک فابرگاس اعتراف کرد اگرچه بازی در چلسی را به بازگشت به آرسنال پس از ترک بارسلونا ترجیح داده اما همچنان می خواهد رابطه دوستانه اش با آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی ها توپچی های لندن برقرار باشد هرچند ونگر با او از زمان پیوستنش به چلسی صحبت نکرده است.

بسیاری از جمله ونگر تصور می کردند که فابرگاس پس از ترک بارسلونا به آرسنال برمی گردد اما این اتفاق رخ نداد و کاپیتان پیشین قرمزپوشان لندن بازی برای ژوزه مورینیو را به بازی برای توپچی ها ترجیح داد. آرسنالی ها نیز تمایلی نسبت به بازگرداندن فابرگاس نشان ندادند و این در حالی بود که آنها طبق قراردادی که چند فصل پیش با بارسلونا برای انتقال این هافبک اسپانیایی به نیوکمپ بسته بودند، می توانستند او را دوباره جذب کنند.

فابرگاس در گفت و گو با نشریه سان در پاسخ به این سوال که آیا پس از انتقالش به چلسی تماسی با آرسن ونگر داشته است یا خیر گفت: خیر. از وقتی که به انگلیس برگشته ام با او حرف نزده ام اگرچه رابطه ام با او رابطه ای بود که همیشه دوست داشتم حفظ شود.

وی افزود: با این حال مطمئنم که همه چیز دوباره روبه راه می شود و در آینده ما دوباره با هم صحبت خواهیم کرد. مشکلی میان ما نیست و هر اتفاقی که رخ دهد همیشه قدردان او خواهم بود.

هافبک ۲۷ ساله چلسی همچنین فاش کرد که ونگر همیشه به او در سالروزهای تولدش یا در صورت دستیابی به موفقیت بزرگی در دوران بازیگری اش پیام تبریک می فرستاد اما این پیام ها به طور ناگهانی متوقف شده اند.

آرسن ونگر و آرسنالی ها در شرایطی نسبت به تلاش برای بازگرداندن فابرگاس به ورزشگاه امارات بی میل نشان دادند که او از بدو ورودش به ورزشگاه استمفوردبریج فوق العاده کار کرده است. فابرگاس تا الان برای چلسی یک گل در لیگ قهرمانان اروپا برابر شالکه به ثمر رسانده و در لیگ برتر هم شش پاس گل داده است.