به گزارش مشرق، هادی نوروزی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان، تفاوت پرسپولیس زمان دایی با پرسپولیس زمان درخشان، شایعه کم کاری بازیکنان این تیم و مسائل دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانیم.

دو هفته از تغییر و تحولات رخ داده در باشگاه پرسپولیس می گذرد. این دو هفته را چطور ارزیابی می کنی؟

واقعا شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. مقابل مسجدسلیمان که می خواستیم بازی کنیم فقط ۲۰ دقیقه تمرین کردیم و حاشیه های زیادی اطراف تیم بود و قبل از بازی هیچ امیدی به نتیجه بازی نداشتیم چرا که فشار روحی روانی و استرس روی تیم زیاد بود اما به هر حال خوشحالم که بازی باخته را مساوی کردیم اما مقابل راه آهن فقط برای سه امتیاز به میدان رفتیم تا بتوانیم به شرایط خوب برگردیم و با تلاش کادر فنی و بازیکنان نیمه اول دو گل به راه آهن زدیم و خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم آنها بودند که به ما فشار آوردند هر چند که ما از نظر روحی و روانی در شرایط آرمانی بودیم و الان هم شرایط ما خوب است و برای گرفتن سه امتیازهای بعدی تمرین می کنیم.

هواداران پرسپولیس به بهتر شدن وضعیت این تیم امیدوار باشند؟

بله! باید امیدوار باشند چرا که ما تلاش مان را می کنیم و همه فعالیت و تلاش ما به خاطر هواداران است و مطمئن باشند اگر آنها از ما حمایت کنند برایشان سنگ تمام می گذاریم. چرا که با همین شرایط تیم ما پتانسیل خوبی دارد و جایگاه ما در جدول این نیست و با نفراتی که داریم باید در رتبه های بالاتر باشیم اما مطمئن باشید در هفته های دیگر فاصله ها را کم می کنیم.

دو روز دیگر باید به مصاف استقلال خوزستان بروید. درباره این بازی چه نظری دارید؟

ما چندین بار با این تیم بازی کردیم و می دانیم که آنها معمولا دفاعی کار می کنند هر چند که همه تیم ها در ورزشگاه آزادی برای ضد حمله به مصاف ما می آیند که استقلال خوزستان هم بازیکنان سرعتی خوبی دارد و قطعا ضد حمله یکی از برنامه های آنهاست اما خوشبختانه شرایط ما خیلی بهتر است و اگر در نیمه اول و حتی دقایق ابتدایی گل بزنیم شرایط ما بهتر هم خواهد شد.

به عنوان یکی از بازیکنان مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس فکر می کنید این تیم ابزار هجومی شدن را دارد؟


بله دارد چرا که شرایط تیم نسبت به قبل بهتر شده و مردم بهترین قاضی در این باره هستند. ما در بازی با راه آهن هجومی بازی کردیم و ۲ گل زدیم و موقعیت هایی هم بود که می توانستیم بیشتر گل بزنیم اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و بازیکنان باید وظایف شان را در هر بازی به درستی انجام دهند. خوشبختانه شرایط روحی تیم ما خوب است و بهتر بازی می کنیم. فکر می کنم رفته رفته بتوانیم این روند هجومی را ۹۰ دقیقه در زمین اجرا کنیم و در ۹۰ دقیقه هجومی کار کنیم.

فرق تیم درخشان با تیم علی دایی در چیست؟

در این باره صحبت زیاد است. البته در زمان علی دایی من یک هفته بعد از بازی با فولاد مصدوم شدم و ۶ هفته در کنار تیم نبودم و به همین دلیل نمی توانم در این باره خیلی خوب نظر بدهم البته همان طور که گفتم بچه ها از نظر روحی و روانی در شرایط بهتری هستند و این خیلی در نتیجه گیری یک تیم مهم است. قبلا تیم در شرایط خوبی نبود اما این حرف من به دلیل حضور علی دایی نیست چرا که ما در ابتدای لیگ با قرعه خوبی روبرو نشدیم و به نتایجی هم که می خواستیم نرسیدیم و به همین دلیل تیم در افت بود.

با کادر فنی جدید نقیصه فنی پرسپولیس رفع شده است؟

ببینید بازیکنان که همان بازیکنان کادرفنی قبلی هستند و فقط الان ارنج تیمی فرق کرده است. البته نحوه امتیاز گیری تیم هم بر روی بچه ها اثر گذاشته و در دو هفته ۴ امتیاز گرفتیم. فکر می کنم نیاز به شوک روحی داشتیم و اگر استقلال خوزستان را ببریم شرایط ما خیلی بهتر خواهد شد.

پرسپولیس در نیم فصل اول بیشتر بازی هایش را میزبان است و در نیم فصل دوم بیشتر باید میهمان باشد. این موضوع امتیاز گیری تیم در نیم فصل دوم را سخت تر نمی کند؟

خب بازی ها که همگی سخت هستند و همه تیم ها مدعی امتیاز گیری اند و این شرایط همیشه برای پرسپولیس بوده که تیم ها با انگیزه زیادی به دیدار ما می آیند اما قبول دارم که بازی کردن در شهرستان برای ما سخت است اما وقتی در تهران بازی می کنیم هواداران مان از ما حمایت می کنند و این یک نقطه قوت برای ما می شود. البته ما جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را هم در پیش داریم اما تیمی مثل پرسپولیس که مدعی است باید همه را ببرد.

پرسپولیس توانایی گرفتن جام را در امسال دارد؟

الان نمی توان خیلی دقیق پاسخ این سوال را داد اما هیچ تیمی بی هدف در مسابقات حاضر نمی شود و هدف ما هم گرفتن جام است و با کمک هواداران مان می توانیم به این هدف مهم برسیم. البته این را هم قبول کنید که امسال هم قرعه بدی به ما خورده و هم مصدومان زیادی دادیم.

صحبت از حضور سوکای در پرسپولیس شنیده می شود. خودت هم این موضوع را شنیده ای؟

ببینید مسلما تیم ما از نظر بازیکن کمبودهایی دارد اما این موضوع به کادرفنی بر می گردد که چه بازیکنی به درد ما می خورد و چه بازیکنی به درد تیم نمی خورد. من در این باره پاسخگو نیستم.

شایعه کم کاری بعضی از بازیکنان پرسپولیس را شنیده ای؟


بله اما آن را اصلا قبول ندارم. البته وقتی تیم نتیجه نمی گیرد این حواشی برای ما درست می شود اما بچه های پرسپولیس نه کم کاری می کنند و نه خواهند کرد. ما برای پولی که می گیریم زحمت می کشیم و می خواهیم نان حلال به خانه مان ببریم. من نمی توانم چنین شایعاتی را باور کنم. وقتی نتیجه نمی گیریم همه جور حرفی درباره ما ساخته می شود اما باید حریفان مان را ببریم که حرف ها از این بدتر نشود.

در لیگ قهرمانان آسیا چه عملکردی خواهید داشت؟

خوشبختانه همه بازیکنانی که در پرسپولیس هستند تجربه خوبی برای فوتبال بازی کردن دارند و یا تجریه بازی در لیگ برتر خودمان را دارند. حتی عده ای از بازیکنان ما در این رقابت ها هم به میدان رفته اند اما موضوع تیم ما مسائل روحی روانی است که اگر حل شود مشکل فنی نداریم چرا که قابلیت فنی تیم ما بالاست.

از کار با حمید درخشان بگو. از کار کردن با او راضی هستی؟

کادرفنی جدید خیلی پر تلاش است و تلاش می کنند تا تیم از این وضعیتی که دارد در بیاید. تمرینات خوبی هم انجام می دهیم و امیدوارم این زحمات نتیجه بدهد. اگر خوب باشیم حتما نتیجه هم می گیریم.