به گزارش مشرق، پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ در آستانه دیدار شاگردانش با پادربورن در هفته پنجم بوندس لیگا گفت: ما بازیکنان را می کُشیم. ما از آنها انتطارات بیش از حدی داریم و این در حالی است که بازیکنان هم نیاز به استراحت دارند. این حقیقت تنها مختص بایرن مونیخ نیست بلکه مربوط به بورسیا دورتموند و بایرلورکوزن هم می شود. غیرممکن است که هر سه روز یکبار با یک گروه بازیکنان ثابت بازی کنی.

بایرن که شنبه شب در هفته چهارم بوندس لیگا مقابل میزبانش، هامبورگ تن به تساوی بدون گل داد امروز(سه شنبه) در سومین دیدار خود در هفت روز اخیر به دیدار پادربورن تازه صعود کرده می رود که در حال حاضر صدرنشین این رقابت هاست.

وی افزود: جدول رده بندی بوندس لیگا در این مقطع اصلاً اهمیت ندارد. ما تنها روی نتایج و عملکرد خودمان تمرکز کرده ایم و کاری به تیم های دیگر نداریم. پادربورن تیمی خیلی خوب و چشمگیری است و می دانیم آنها در حال حاضر صدر جدول بوندس لیگا را در اختیار دارند. آنها به طور حتم ما را تحت فشار قرار خواهند داد چون چیزی برای از دست دادن ندارند.

دو ستاره بایرن مونیخ یعنی فرانک ریبری و آرین روبن این بازی را که در آلیانتس آره نا برگزار می شود به دلیل مصدومیت از دست خواهند داد.