به گزارش مشرق، محسن بنگر در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از بازی روز پنج شنبه با استقلال خوزستان اظهار داشت: پس از پیروزی مقابل را ه آهن یک هفته کامل تمرین کردیم و می خواهیم استقلال خوزستان را شکست دهیم. ما به سه امتیاز این بازی و بازی های بعد احتیاج داریم چون هر مسابقه برای ما حکم فینال را دارد.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس می تواند اختلاف امتیاز را با تیم های صدر جدول کم کند، خاطرنشان کرد: فعلاً هدف ما این است که به صدر جدول برسیم و کاری نداریم که تیم های دیگر چه نتیجه ای می گیرند. مسلماً استقلال در بازی هایی مانند تراکتورسازی و ذوب آهن دچار مشکل می شود.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چرا این تیم نسبت به فصل گذشته گل های بیشتری دریافت می کند گفت: در خط دفاع نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشتیم، ضمن اینکه موقعیت هایی گل می شود که فصل قبل وقتی با چنین موقعیت هایی مواجه می شدیم، اصلاً حسابشان نمی کردیم. از ۱۱ گلی که تاکنون دریافت کرده ایم ۶ گل آن نباید ثبت می شد.

بنگر در خصوص اینکه آیا جدایی سید جلال حسینی در عملکرد خط دفاعی پرسپولیس تأثیر داشته، عنوان کرد: صددرصد جدایی حسینی در عملکرد دفاع پرسپولیس اثر گذاشته است. حسینی یکی از بهترین مدافعان ایران است که نمی شود جایش را پُر کرد. البته او الان به دور از حاشیه فوتبالش را بازی می کند و پولش را می گیرد.

وی در واکنش به این شایعه که گفته می شود بازیکنانی مانند عالیشاه پس از جدایی دایی از پرسپولیس برای این تیم بازی نمی کنند، اظهار داشت: کسانی این حرف ها را می زنند که خودشان اهل زد و بند هستند. عالیشاه بازیکنی جوان است که با غیرت برای پرسپولیس بازی می کند چون می خواهد پولی که می گیرد حلال باشد. من اصلاً این حرف ها را قبول ندارم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه چرا بازیکنان این تیم در اواخر بازی دچار مشکل می شوند، خاطرنشان کرد: شاید استرس باعثمی شود چنین اتفاقی رخ دهد، آنقدر در این مدت برای پرسپولیس حاشیه درست کردند که همه در زمین استرس داریم و راحت نیستیم. در این مدت هر هفته یک تغیر در پرسپولیس داشتیم که آخرین آن جابه جایی خوردبین و پنجعلی بود.

بنگر در خصوص اینکه هواداران تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان او را به علت گل به خودی بازی پرسپولیس و تراکتورسازی با شعار «بنگر آقای گل» صدا می زدند، گفت: گل بازی با تراکتورسازی به نام سوشا مکانی ثبت شد و فردوسی پور هم به این موضوع اشاره کرد. چون تا امروز ۵ گل در لباس شموشک، سپاهان و پرسپولیس به تراکتورسازی زدم هواداران این تیم روی من حساس هستند. انشاالله در بازی برگشت گل ششم خود را به این تیم می زنم تا آنها هم شش تایی شوند.

وی در مورد حضور علی کریمی در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: از حضور کریمی در تمرین خوشحال شدم، مدت ها بود او را ندیده بودم. امثال کریمی و دایی اسطوره های پرسپولیس هستند که می توانند به این تیم کمک کنند. مسلماً حضور کریمی در کنار تیم می تواند از نظر روحی به ما کمک کند.