به گزارش مشرق،تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده سازی خود برای دیدار با ذوب آهن از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز در زمین شماره ۲ آزادی تمرین کرد. در تمرین امروز آبی پوشان تنها مگویان مدافع ارمنستانی غایب بود که این بازیکن حدود ۳ هفته از میادین فوتبال دور است امیرحسین صادقی با ۳۰ دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید. این بازیکن تصور می کرد تمرین از ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.

* محسن فروزان دروازه بان استقلال قبل از شروع تمرین امروز حرکاتی با دست به وسیله توپ انجام می داد و مدعی بود که سعید معروف هم نمی تواند این حرکات را انجام دهد. وی مدعی شد هنگامی که به تیم ملی نوجوانان فوتبال دعوت شده بود چند ماه قبل توسط مربی تیم ملی نوجوانان والیبال هم به اردوی این رشته ورزشی دعوت شده بود.

* در ابتدای تمرین امروز سرمربی استقلال سکوت خود را با بازیکنان شکست و در حالی که با لباس ورزشی به محل تمرین آمده بود با آنها صحبت کرد. قلعه نویی در ابتدا بازیکنان زیر ۲۳ سال را از بازیکنان بزرگسال جدا کرد و در خصوص مسائل مختلف با تیم اصلی اش به گفت وگو پرداخت. وی در خصوص روند حرکتی آبی پوشان از ابتدای لیگ تا امروز و نقاط ضعف تیمش در طول هفته گذشته با استقلالی ها صحبت کرد و دیدار روز جمعه را یکی از دیدارهای مه استقلال قلمداد کرد. گفت وگوی وی با استقلالی ها حدود ۱۵ دقیقه طول کشید و سپس بازیکنان کار گروهی را آغاز کردند.

* به محض صحبت های قلعه نویی این بار او خسرو حیدری را کنار کشید و ۱۰ دقیقه هم با این بازیکن در مورد شرایط و تاثیرگذاری اش در استقلال صحبت کرد. وی از حیدری خواست به هر شکل ممکن خود را به بازی روز جمعه برساند.

* دکتر نوروزی مثل چند روز گذشته در تمرین استقلال با لباس گرمکن شرکت کرد و بانفراتی مثل کرار، بیک زاده و حیدری به تمرین پرداخت. در حالی که مربیان استقلال قصد داشتند از بیک زاده در کار گروهی استفاده کنند دکتر نوروزی مانع از این کار شد و از مربیان خواست فعلا این بازیکن در کار گروهی شرکت نکند. قرار است رئیس کمیته پزشکی تیم استقلال از کرار برای بازی جمعه تست بگیرد ولی به نظر می رسد حیدری و بیک زاده مشکلی برای دیدار با ذوب آهن نداشته باشند.

* امروز تنها حدود ۳۰ نفر از طرفداران از نزدیک نظاره گر تمرین این تیم شدند.

* در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر امیر مهریزی به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس زیر نظر سایر اعضای کادر فنی مثل فکری، زرینچه، همدانی و عالمی کار تاکتیکی انجام دادند. با توجه به اینکه استقلالی ها امروز صبح تمرین بدنسازی انجام دادند بازیکنان در بخش پایانی تمرین چارچوب شناسی انجام داده و هافبک ها با توزیع توپ برای مهاجمان شرایط گلزنی را برای آنها فراهم می کردند. در این تمرین و در یکی از صحنه ها داسیلوا دروازه بان برزیلی آبی پوشان به محمد قاضی اصابت کرد که این بازیکن از ناحیه سر آسیب دید ولی مشکل خاصی پیش نیامد و مهاجم استقلال به کارش ادامه داد.

* میرشاد ماجدی در تمرین امروز استقلال حضور داشت. وی در کنار حمید ملک احمدی و رضا رجبی برنامه های تاکتیکی را دنبال کرد.

* تمرینات تیم استقلال فردا مجددا پیگیری می شود و آبی پوشان از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات خود را دنبال می کند.