به گزارش مشرق، روز گذشته نام بازیکن دوپینگی لیگ برتر اعلام شد و وحید ذوالقدر بازیکن تیم فوتبال نفت به عنوان بازیکن دوپینگی معرفی شد. این اتفاق در حالی رخ داد که ایرانیان سرپرست نفت معتقد بود او فقط در تیم جوانان بازی کرده و از لیست تیم بزرگسالان خارج شده است اما این بازیکن این مسئله را رد کرد گفت: من در نیم فصل سال گذشته زمانی که یحیی گل محمدی سرمربی نفت بود به تیم بزرگسالان ملحق شدم اما برای نفت به میدان نرفتم، ولی در لیست ۱۸نفره قرار داشتم. امسال هم تا دو هفته گذشته در لیست این تیم بودم و زیر نظر منصوریان و کادر فنی بزرگسالان تمرین می کردم.

وی در مورد اینکه چگونه این دارو را مصرف کرده، خاطرنشان کرد: من پس از پایان فصل گذشته با یک مربی دونده کار کردم و او مکمل های ورزشی به من داد که مصرف کنم، بیست روز قبل از فصل هم این مکمل ها را قطع کردم و با تیم تمرینات خود را آغاز کردم. به هیچ عنوان فکر نمی کردم که این داروها مشکل داشته باشد.

این بازیکن در مورد اینکه آیا مربی اش از غیرمجاز بودن داروها خبر داشته یا خیر، تصریح کرد: صددرصد کولیوند از این موضوع خبر داشته است. من پیگیر این مسئله هستم تا مطلع شوم. زمانی که برای تست گرفتن حاضر شدم فکر نمی کردم که یک درصد هم مشکل داشته باشم زیرا اصلا در جریان این کار نبودم. نمی دانم این ماده از کجا آمد. دوستان با ما خوب بودند که این کار را برای ما انجام دادند!

این بازیکن ۱۹ ساله در مورد اینکه منظورش از این صحبت چیست و آیا کادر فنی را در این مسئله دخیل می داند گفت: حالا بماند اما من این مسئله را از کادر فنی تیم می بینم، بازیکنی بودم که روی پای خودم ایستاده بودم و بدون سفارش کسی داشتم پیشرفت می کردم. روی آقایان فشار آمد و دنبال بهانه بودند که بلایی سر من بیاورند. در پایان هم که این اتفاق رخ داد.

ذوالقدر در خصوص اینکه چرا درخواست استیناف نداده، گفت: من صحبت هایم را با همه مطرح کردم اما حرف هایم را قبول نمی کنند. چه فایده ای داشت که درخواست استیناف هم می دادم. باشگاه هیچ اقدامی برای من انجام نداد. خودم به تنهایی به دنبال این پرونده هستم و امیدوارم که مجرمان به سزای اعمالشان برسند.