به گزارش مشرق، اصغر حاجیلو در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که قرار بود به عنوان مدیرفنی استقلال انتخاب شود، گفت: این مسئله تنها میل آقای قلعه نویی بود. از ایشان بسیار ممنون هستم اما شنیده ام که هیات مدیره استقلال با این مسئله مخالفت کرده است. ظاهرا باشگاه همان طور که خود آقای پورحیدری در مصاحبه ها اعلام کرده اند، می خواهد صرفه جویی کند و وی نیز در همان جلسه بنا به مصاحبه هایش اعلام کرده که صرفه جویی را از خودش شروع می کند و به این ترتیب این سمت را حذف کرده اند.

او افزود: قلعه نویی با آمدن افشارزاده به من گفت تا مشاورش باشم و مبلغی که در آکادمی به عنوان دستمزد برایم در نظر گرفته بودند را به عنوان مشاور به من می دهند. با این حال چندی پیش به دفتر او رفتم و حکم را پس دادم. گفتم شما که هیچ وقت این پول را نمی دهید اما اگر یک روز خواستید آن را پرداخت کنید، آن را به آکادمی اختصاص دهید.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: ای کاش زمان فتح الله زاده که باشگاه بی پول تر از الان بود هم آقای پورحیدری به صرفه جویی فکر می کرد. با این حال خوشحالم که او به فکر باشگاه است. من و پورحیدری دلیل این ماجرا را می دانیم و نمی خواهم آن را بگویم. با این حال همان طور که گفتم از قلعه نویی بابت محبتش متشکرم و از او می خواهم در صورت نیاز به کمک به پیشکسوتان طبقه چهارم باشگاه استقلال به خصوص آقای پورحیدری که همواره بدون چشمداشت به استقلال کمک کرده است، مراجعه کند. با حضور دلسوزانی مثل ایشان نیاز به حضور امثال حاجیلو در استقلال نیست.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به وضعیت استقلال چیست، عنوان کرد: شرایط استقلال بحرانی نیست. این دو باخت فعلی خیلی به موقع بود و فکر می کنم الان بهترین زمان برای بازسازی استقلال است. این کار با درایت قلعه نویی می تواند محقق شود و استقلالی ها به سمت قهرمانی پیش بروند.

سرپرست سابق تیم ملی امید در پاسخ به سوالی درباره نتایج این تیم در بازی های آسیایی بیان کرد: با فردوسی پور صحبت کردم. او متوجه شد که سرپرست بودن به زبان دانستن نیست. آن زمان هم گفتم که دانستن وضعیت اخطاری هایی یک تیم بر عده دستیاران یک مربی است. به عنوان سرپرست تیم امید حواسم به چیزهای مختلفی مثل قلیان نکشیدن بازیکنان و هزار چیز دیگر بود.

حاجیلو در پایان افزود: متاسفانه علاوه بر شکست در نتایج یک اتفاق بد در اردوی تیم امید رخ داد که شرم آور بود. به هرحال این مسائل را باید یک سرپرست خوب جمع بکند که دیدیم علاوه بر نتیجه اخلاق را هم باختیم. دوستان رفاقتی به این تیم آمده اند و می خواهند دور هم باشند. این سیاستگذاری کفاشیان و اطرافیانش است و من بابت نتایج تیم امید به اضافه آن اتفاق رخ داده بی نهایت متاسفم.