به گزارش مشرق،پس از رقابت های جام جهانی، مهرداد پولادی بازیکن پرسپولیس برای حضور دوباره در این تیم شرایطی را مطرح کرد و از مسئولان این تیم درخواست کرد تا بابت ادامه یا قطع همکاری با وی مذاکراتی را انجام دهند و در این در حالی بود که در حین این اتفاقات، پولادی نیم نگاهی به لژیونر شدن داشت.

بر همین اساس هافبک تیم ملی ایران وقتی که بی توجهی باشگاه پرسپولیس را در این زمینه مشاهده کرد از چندی پیش راهی قطر شده و حتی خبر توافق نهایی اش با الشحانیه نیز از آن سوی آب ها منتشر شد. از سوی دیگر وکیل این بازیکن که دراین مدت به دنبال کارهای وی در ایران بود، حتی توانست در نهایت حکم فسخ قرارداد سال سوم پولادی با پرسپولیس را از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بگیرد.

با این حال روز گذشته در دفتر حمیدرضا سیاسی، رئیس هیأت مدیره پرسپولیس اتفاقی افتاد که باعثشد تا مهرداد پولادی از حضور دوباره در این تیم دور شده و تقریبا بازگشتش منتفی شود.

وکیل پولادی در حالی که برای تعامل و به نیت برطرف شدن مشکلات، راهی باشگاه شده بود، به دلیل رفتار سیاسی، دفتر وی را ترک کرد تا به این ترتیب حضور دوباره این بازیکن در پرسپولیس منتفی شود.

در همین زمینه سیاسی به حسن زاده وکیل پولادی اعلام کرد که راهی برای توافق وجود نداشته و مسائلی را مطرح کرد که در نهایت باعثدلخوری وکیل پولادی و ترک دفتر وی از سوی حسن زاده شد.

در نهایت اینکه از قطر شنیده می شود این بازیکن در صورتی که به خاطر پر شدن لیست بازیکنان خارجی الشحانیه نتواند راهی این تیم شود، مذاکرات خود را با سایر باشگاه های قطری آغاز خواهد کرد.

فرصت نقل وانتقالات لیگ قطر یک هفته دیگر به پایان می رسد.