به گزارش مشرق، مجید جلالی درباره خبر جر و بحثو درگیری اش با محمد مایلی کهن در جلسه کانون مربیان فوتبال که روز گذشته برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه غیر علنی و مربوط به موضوعاتی بود که مربوط به جامعه مربیگری می شود. ما درباره این موضوعات بحثو تبادل نظر کردیم و هر آنچه که باید رسانه ای می شد از طرف مسئول رسانه ای کانون، اعلام شد.

وی درباره اینکه گفته می شود استعفایش از کانون مربیان هم به خاطر همین جر و بحثبوده است، بدو توضیح بیشتری گفت: همانطور که گفتم آنچه که از این جلسه باید رسانه ای می شد، از سوی مسئول رسانه ای مطرح و عنوان شد.

سرمربی تیم سایپا درباره دیدار این هفته تیمش با پدیده مشهد هم خاطرنشان کرد: پدیده جدای از اینکه خوب نتیجه می گیرد، خوب هم بازی می کند. به هر حال ما هم بازی به بازی بهتر شده ایم و امیدواریم روند صعودیمان ادامه داشته باشد.

جلالی تاکید کرد: اگر یک تیم از روز اول لیگ خوب نتیجه بگیرد، شاید باعثنگرانی باشد! ما هر چه بیشتر کار کنیم بهتر می شویم. البته این را هم باید مد نظر داشت که همیشه یکسری چالش در مسیر یک تیم هست و قرار نیست یک روند ثابت شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه مجموعه سایپا یک مجموعه همدل و خوب است، درباره اینکه به چه میزان موفق شده برنامه هایش را در این تیم پیاده کند، تصریح کرد: ما کارمان را با شوق انجام می دهیم. شاید تا الان حدود ۵۰ درصد برنامه ها و تفکراتم اجرایی شده است. البته من خوبی و بدی یک تیم را به نتیجه گیری نمی بینم. خوب و بد بودن یک تیم از طریق نتیجه مشخص نمی شود. باید تحولات را در ۹۰ دقیقه بررسی کرد.

سرمربی سایپا ادامه داد: باید تلاش کنیم بازیکنان جوان را وارد بدنه تیم کنیم و آنها به دور خوب برسند. هشت هفته از لیگ برتر گذشته و من از ۱۴ بازیکن جوان در فهرست سایپا، به شش نفر میدان داده ام. این جوانان خوب کار کرده اند و مهم است که بتوانیم ذهن آنها را به ذهن برتر تبدیل کنیم. این مهمترین مسئولیت ماست.

جلالی همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش در خصوص نسبت دادن جادو و جادوگری به نتایج خوب سایپا، اظهار کرد: شاید بدترین نوع دشمنی همین است. وقتی یک تیم می بازد آنرا بی کفایت می دانند و وقتی می برد چیز دیگری کنارش می گذارند. این واقعا غیر منصفانه است. من از باشگاه هم خواستم در این خصوص اقدامات قوی داشته باشد.

سرمربی سایپا در پایان گفت: من خودم و تیمم را کامل نمی دانم. ما هم اشکالاتی داریم که باید با تلاش و تمرین آنرا برطرف کنیم. یک عده هستند که وقتی ایراد می گیرند شما نمی توانید آنها را قانع کنید. چه پیروز شوید و چه ببازید، یک چیزی می گویند ولی هدف و تلاش ما این است که تمرکزمان را حفظ کرده و به مسائل حاشیه ای کاری نداشته باشیم.