به گزارش مشرق، علی فتح الله زاده درباره اینکه چرا حاضر نشد برای تحویل اسناد و مدارک امروز(چهارشنبه) به باشگاه استقلال برود، اظهار داشت: روز دوشنبه به بهرام افشارزاده نامه نوشتم که آمادگی این را دارم که بار دیگر - تاکید می کنم بار دیگر - اسناد و مدارک را تحویل وی دهم.

وی ادامه داد: افشارزاده به من نامه نوشت که چهارشنبه منتظر حضور شما در باشگاه هستیم. در آن نامه تاکید کرده بودم که مدارک را تحویل شما(افشارزاده) می دهم اما مدیرعامل استقلال در نامه خود اعلام نکرد که شخص دیگری به جای او در باشگاه حضور خواهد بود. برای همه احترام قائلم ولی طبق قانون مدارک را مدیرعامل قبلی تنها به مدیرعامل جدید تحویل می دهد. آیا این کار بد است؟ نرفتن من به باشگاه حساسیتی نداشت و طبق قانون عمل کردم.

مدیرعامل پیشین استقلال در مورد اینکه از افشارزاده دلخور است، تصریح کرد: به لحاظ قانونی باید اسناد را تحویل مدیرعامل باشگاه می دادم. وقتی ایشان از من می خواهد که به باشگاه بیایم و می بینم در باشگاه حضور ندارد و قصد سفر به اینچئون را دارد، نباید دلخور شوم.

فتح الله زاده در خصوص اینکه برخی ها اعتقاد دارند که امیر رضا خادم عامل ایجاد اتفاقات اخیر در باشگاه پرسپولیس است، گفت: در برنامه های تلویزیونی همه شاهد بودند که ۲ طرف ماجرا نمی خواستند این اتفاقات بیفتد. اگر خادم خودش در این مناظره ها شرکت می کرد، مسائل را جمع می کرد چون او نماینده وزیر ورزش و جوانان است. اگر خادم موضوعی را می بیند باید به آن ورود کند.

وی افزود: بحثی با خادم ندارم اما استقلال و پرسپولیس باید روی پای خودشان بایستند. اگر کسی بالای سر این دو تیم باشد، توهین به مدیریت باشگاه است.

مدیرعامل پیشین استقلال درباره دلخوری اش از امیر قلعه نویی، عنوان کرد: گفته بودم اگر قرار بود قلعه نویی در استقلال بماند، بهتر بود قبل آن از من رخصت می گرفت. به خاطر همین از او دلخوری کوچکی دارم.