به گزارش مشرق،دکتر تورج ملک محمدی، پزشک فدراسیون کشتی فرنگی که در مسابقات جهانی ازبکستان نیز حضور داشت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، درباره آخرین وضعیت امید نوروزی، اظهار کرد: نوروزی آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه کمر داشت و در مسابقات جهانی ازبکستان با انجام کار فیزیوتراپی توانستیم وی را به مسابقات جهانی برسانیم، اما متاسفانه در این مسابقات علاوه بر تشدید شدن آسیب دیدگی کمر از ناحیه کشاله ران نیز دچار آسیب دیدگی شد که کمیته پزشکی فدراسیون امید زیادی دارد که وی را به بازی های آسیایی اینچئون برساند.

وی تصریح کرد: طی جلسه ای که کمیته پزشکی با رسول خادم داشت، مقرر شد که تمام تمهیدات لازم برای حضور هر چه پر قدرت نوروزی در بازی های آسیایی فراهم شود تا وی بدون هیچ گونه مشکلی امکان حضور در این بازی ها را داشته باشد.

ملک محمدی اضافه کرد: قرار بر این است که امید نوروزی از امروز(چهارشنبه) صبح کار فیزیوتراپی و بعد ظهرها اقدامات آب درمانی را تا ظرف یک هفته انجام دهد تا بتوانیم شرایط وی را برای شرکت در بازی های آسیایی اینچئون نزدیک کنیم.

پزشک فدراسیون کشتی در پاسخ به این پرسش که آیا آسیب دیدگی کمر نوروزی در حدی است که وی را برای شرکت در بازی های آسیایی اینچئون تهدید کند؟ گفت: آسیب دیدگی کمر وی خو شبختا نه خفیف است و بنا داریم با انجام کار فیزیوتراپی و آب درمانی این مشکل را همانند مسابقات جهانی ازبکستان برطرف کنیم. بنابراین اگر ظرف یک هفته آینده بتوانیم آسیب دیدگی وی را به حدی برسانیم که مشکلی برای حضور در بازی های آسیایی نداشته باشد، به احتمال زیاد وی عازم کره جنوبی خواهد شد.

پزشک فدراسیون کشتی در پایان خاطر نشان کرد: سه شنبه هفته آینده وضعیت نوروزی پس از جلسه ای که کمیسیون پزشکی با رسول خادم خواهد داشت برای شرکت در بازی های آسیایی اینچئون مشخص خواهد شد. بنابراین هنوز هیچ گونه قطعیتی برای حضور یا عدم حضور او در بازی های آسیایی وجود ندارد.