به گزارش مشرق، حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی فردا با پرسپولیس گفت: یک بازی سخت و مشکل پیش رو داریم. با یک تیم بزرگ که تیم خودمان و از خانواده خودمان است مصاف می دهیم و هم ما نیاز به ۳ امتیاز داریم و هم پرسپولیس. بضاعت ما محدودتر از پرسپولیس است و پرسپولیس با کادر جدید نیاز به برد دارد. در این چند بازی نشان دادیم که دنبال یک فوتبال هجومی هستیم و به خاطر همین بازی هایمان پرگل می شود.

وی ادامه داد: یک بازیکن خارجی جذب کردیم اما شیثرضایی و کریمی و نورمحمدی آسیب دیده هستند. خالقی فر هم یک آسیب دیدگی برایش پیش آمد و پزشکان سعی می کنند او را برای این بازی برسانند.

استیلی اظهار داشت: روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار و بازی با این تیم با نفت مسجدسلیمان را آنالیز کردیم. پرسپولیس با کادر جدید مقداری متفاوت بازی می کند و انشاءالله بتوانیم یک بازی خوب برگزار کنیم و هواداران لذت ببرند.

سرمربی راه آهن درباره مشکلات مالکیتی این باشگاه گفت: دادستانی پیگیر این موضوع است که ماجرا را حل کنند اما هنوز حل نشده و شرایط از لحاظ روحی و روانی برای تیم ما خوب نیست. بازیکنانمان احتیاج به منابع مالی دارند و هنوز نتوانستیم مشکلات مالی را حل کنیم.

وی درباره پست دروازه بانی تیمش گفت: ما ۳ دروازه بان خوب داریم و هر ۳ نفر خوب کار می کنند. احمد عابدزاده خیلی خوب با آنها کار می کند. خیلی سخت است که جابه جایی داشته باشیم. ما از ایگور منزیچ بیشتر استفاده کردیم و طالب لو کمتر. اگر زمانش باشد قطعا از امیر عابدزاده هم استفاده می کنیم.