به گزارش مشرق، محمد نوری در مورد وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با راه آهن عنوان کرد: جو تیم نسبت به هفته گذشته کمی بهتر شده و بازیکنان با آرامش بیشتری تمرین می کنند. در هفته گذشته اتفاقاتی افتاد که در کمتر تیمی دیده می شود و در ورزشگاه هم فشار زیادی روی بازیکنان و کادر فنی بود. امیدوارم در بازی فردا با راه آهن، هواداران پرسپولیس اتفاقات بازی قبلی را تکرار نکنند چون شعار دادن علیه کادر فنی چیزی را عوض نمی کند و تیم ما نیاز به آرامش دارد. هواداران باید از کادر فنی و بازیکنان حمایت کنند.

وی در خصوص کادر فنی جدید پرسپولیس و کار کردن با حمید درخشان تاکید کرد: باشگاه تصمیم گرفت سرمربی را تغییر دهد و ما هم باید به هر فردی که سرمربی تیم است احترام بگذاریم. درخشان و عبدی مربیان خوبی هستند و تمرینات آنها هم متنوع است. در این مدت تمرینات خیلی خوبی را انجام دادیم و امیدوارم نتیجه اش را در بازی با راه آهن ببینیم و ۳ امتیاز را بگیریم.

هافبک پرسپولیس در مورد تیم راه آهن و تقابل با حمید استیلی گفت: را ه آهن بازیکنان بسیار خوبی دارد که سال ها است در لیگ برتر بازی می کنند و کادر فنی خوبی هم دارند. آنها چندان خوب نتیجه نگرفتند و مقابل پرسپولیس خیلی انگیزه دارند که این کار ما را سخت می کند. باید ۳ امتیاز این بازی را بگیریم تا وضعیت مان از این بدتر نشود. فقط باز هم از هواداران می خواهم که از تیم حمایت کنند و به بازیکنان و کادر فنی استرس ندهند.

نوری در مورد اینکه خیلی ها معتقدند پرسپولیس شانس قهرمانی ندارد گفت: من این حرف را قبول ندارم و معتقدم پرسپولیس هنوز هم مدعی قهرمانی است. فاصله ما با تیم های بالای جدول زیاد نیست و فقط نیاز به دو سه برد پیاپی داریم تا به بالای جدول برسیم. امیدوارم در این بازی ۳ امتیاز را بگیریم تا برای دیدارهای آینده روحیه بگیریم.