به گزارش مشرق، امیر خوش خبر در مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران پس از صعود به جمع ۶ تیم برتر اظهار داشت: با توجه به موفقیتی که کسب شده بازیکنان از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و تمرینات بانشاطی را انجام می دهند. ملی پوشان کمی خسته هستند اما امروز تمرین می کنند و فردا به مصاف آلمان خواهند رفت.

وی ادامه داد: به احتمال زیاد اعضای کادر فنی بازی امشب تیم های آلمان و فرانسه را از نزدیک تماشا خواهند کرد تا با شرایط سالن و حریفان بیشتر آشنا شوند. اگر به سالن نرویم هم قطعا این مسابقه را به صورت زنده تماشا خواهیم کرد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: آلمان ها بازی های قبلی خود را هم در همین سالن برگزار کردند و شرایط بسیار خوبی دارند. جدال ایران و آلمان برای ژرمن ها یک بازی خانگی است چون چندین بار در همین سالن بازی کردند و با شرایطش کاملا آشنا هستند.

خوش خبر با بیان اینکه قبلا هم دوبار با آلمان بازی کرده ایم افزود: حاصل دو جدال بازی قبلی مان با آلمان یک برد و یک باخت بوده و آلمان تیم خوبی است که هینن سرمربی آنها کری خوانی اش را پیش از بازی با ایران آغاز کرده است. در بازی فردا شب ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا پیروز شویم.

تیم ملی والیبال ایران فردا شب از ساعت ۲۲:۵۵ در نخستین بازی اش در مرحله سوم رقابت های قهرمانی جهان به مصاف آلمان خواهد رفت.