به گزارش مشرق، مازیار ناظمی در خصوص اظهارات علیرضا رحیمی و علی دایی در برنامه نود گفت: با همه احترامی که برای عادل فردوسی پور قائلم اما آنچه در برنامه نود شب گذشته اتفاق افتاد، بیشتر بررسی حواشی بود و فرصتی برای آگاهی مردم از اصل تغییرات در هیئت مدیره دو تیم استقلال و پرسپولیس داده نشد.

وی افزود: مردم اول باید بدانند، استقلال و پرسپولیس با چه وضعی به وزارت ورزش دولت یازدهم واگذار شدند، چرا تصمیم بر تغییر هیئت مدیره و مدیران عامل بود، چرا وزارت خانه تصمیم به شفاف سازی قراردادهای میلیاردی و خارج از اصول گرفت.

ناظمی با بیان اینکه فردوسی پور پیشنهاد ما را برای حضور امیر رضا خادم به عنوان نماینده تام الاختیار وزیرورزش به صورت حضوری در برنامه نود نپذیرفت، گفت: نظر فردوسی پور حضور تلفنی خادم بود که به نظرم شرط عدالت این بود که در مقابل مباحثمدیر عامل پیشین پرسپولیس اصل تساوی گویش هم رعایت شود و خادم هم به استودیو نود می رفت.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان دو تیم استقلال و پرسپولیس را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفت و تلاش کرد با رعایت حقوق مردم و اصل شفافیت، مدیریت را آن را تا زمان واگذاری بر عهده گیرد. امیدوارم فردوسی پور در برنامه هفته آینده این فرصت را به معاون وزیر ورزش و جوانان بدهد تا با حضور در استودیو برنامه، مردم را از وقایع تلخ و وضع آشفته این ۲ باشگاه در آعاز کار دولت یازدهم آگاه کند.

وی همچنین از پیگیری حقوقی ادعای مهمانان برنامه ۹۰ مبنی بر دخالت وزیر در برکناری سرمربی سابق پرسپولیس خبر داد.