به گزارش مشرق،تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ امروز برنامه های آماده سازی خود را در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی پیگیری کرد.

بعد از اظهارات حجت الاسلام علیپور علیه قلعه نویی، سرمربی استقلال امروز پاسخ دبیر کمیته اخلاق را داد، ولی سرمربی آبی ها باز هم عصر امروز در گفت وگویی رادیویی مشغول مصاحبه بود و نسبت به علیپور واکنش نشان داد. همین موضوع باعثشد تا وقتی تمرین استقلال آغاز شود جواد زرینچه برای بازیکنان صحبت کند و قلعه نویی در کنار رضا رجبی نشسته و مشغول تماشای تمرین شد.

* کرار جاسم هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت امروز تمرینات اختصاصی را انجام داد. وی قبل از شروع تمرین به خبرنگار ورزشی فارس گفت مشکلی برای بازی با فولاد ندارم و به این دیدار می رسم.

* آندرانیک تیموریان و مگویان دو بازیکن ارمنی تیم استقلال جزو اولین نفراتی بودند که به ورزشگاه آزادی رسیدند و با هم صحبت می کردند.

* امید ابراهیمی، خسرو حیدری، آرش برهانی، حنیف عمران زاده و هاشم بیگ زاده نفراتی بودند که در تمرین امروز استقلال حضور نداشتند، همچنین علیرضا رمضانی هم در تمرین امروز غایب بود. سرمربی تیم استقلال وقتی جاسم کرار را دید خیالش راحت شد اما نگرانی اش همچنان پیرامون دیگر بازیکنان مصدوم استقلال ادامه دارد.

* حمید ملک احمدی و میرشاد ماجدی نفرات حاضر در تمرینات امروز آبی پوشان بودند.

* تنها ۳۰ نفر از طرفداران استقلال از نزدیک برنامه های تاکتیکی این تیم را مشاهده کردند.

* کریم بوستانی امروز به همراه محسن فروزان و داسیلوا برنامه های ویژه دروازه بانی را برای آنها درنظر گرفتند.

* در بخش اول تمرین، بازیکنان به گرم کردن بدنهای خود پرداخته و سپس در قالب دو گروه صورتی و نارنجی در نیمی از زمین فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشتند. سرمربی تیم استقلال در این لحظات در کنار دکتر ستوده مشغول نظارت بر برنامه های تاکتیکی آبی پوشان بود و تمرینات زیر نظر همدانی، ایمان عالمی و جواد زرینچه برگزار می شد.

* تمرینات تیم فوتبال استقلال فردا مجدداً پیگیری خواهد شد و آبی پوشان از ساعت ۱۸ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین خواهند کرد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می رود.