به گزارش مشرق،وحید قلیچ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: فکر می کنم پرسپولیس به سیم آخر زده است و امیدوارم این تغییر و تحولات به سودش باشد. باید صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. البته سابقه نشان داده هر کسی که رفته و هر کسی که به جایش آمده چندان خوبت ر نبوده است.

وی در مورد عملکرد علی دایی خاطرنشان کرد: علی دایی چندان خوب کار نکرده بود و برای همین او را کنار گذاشتند اما باید این کار با عزت بیشتری صورت می گرفت نه اینکه یک کادر در زمین باشد و کادر فنی جدید در زمین حضور پیدا کند. فکر می کنم حمید درخشان به زور و با نفوذ به پرسپولیس آمده است و حالا اینکه او چه نفوذی داشته و یا کدام پارتی او را به پرسپولیس آورده است را نمی دانیم اما او خیلی دوست داشت به پرسپولیس بیاید و راه های زیادی را امتحان کرد.

دروازه بان سال های دور پرسپولیس در مورد اینکه آیا درخشان می تواند نتیجه بگیرد خاطرنشان کرد: من فکر نمی کنم او موفق شود. سابقه نشان داده که تماشاگر باید مربی را دوست داشته باشد. حمید درخشان چندان محبوب هواداران نیست و دلیل آن را نمی دانم. در گذشته هم او چنین پروژه های را داشته است. درخشان اگر موفق نشود راهکار سختی دارد. البته من نمی توانم زیاد انتقاد کنم چرا که شاید اینطور قلمداد شود که این حرفهایم به خاطر عدم حضور در کادر فنی است.

قلیچ در مورد انتقاداتی که به کادر فنی علی دایی می شده است اظهار داشت: دایی رفقای خود را انتخاب کرده بود. بهزاد غلامپور با او سال ها دوست بود و جواد منافی و برادر علی دایی هم با او ارتباط نزدیکی داشتند اما هواداران بی احترامی ای به آنها نکرده اند. شانس خوب کادر جدید این است که بازی های آسانی را در پیش دارند البته راه آهن حریف سختی است و نباید به شکست آنها مقابل تراکتور سازی نگاه کنیم.

وی در مورد کادر فنی حمید درخشان خاطرنشان کرد: در مورد کادر فنی درخشان صحبت نمی کنم و این مسئله را به خدا واگذار می کنم. بعد از چند بازی شرایط کادر فنی مشخص می شود اما اگر پرسپولس نتیجه نگرفت من هم به میان هوادارانی می روم که مخالف این کادر فنی هستند.

مربی سابق دروازه بان های پرسپولیس در مورد اینکه محمد دایی اعلام کرده افرادی از آنها انتقاد می کنند که کفتر باز هستند گفت: اینکه برادر دایی پیشکسوتان کفتر باز قلمداد کرده است باید بگویم که من دوست دارم یک حیوان بی آزار را دوست داشته باشم تا اینکه شما بخواهید با این بازی ها ۲۰ میلیون هوادار را آزار دهید. اصلا شما نباید وارد فوتبال شوید. مگر حیوان دوست داشتن گناه کبیره است. دوست داشتن یک حیوان بی آزار خیلی بهتر از آن است که با عمل خود دیگران را آزار دهید به هر حال حیوان حیوان است و اینکه حیوان بی آزاری را دوست داشته باشیم ایرادی ندارد.

قلیچ در ادامه تاکید کرد: برادر علی دایی در تمرینات توسط بازیکنان مسخره می شود و به او می خندند. آن وقت او با کدام کارنامه از ما انتقاد می کند. پیشکسوتانی که از پرسپولیس انتقاد می کردند مثل من سابقه ۱۲ سال بازی در این تیم را داشتند. باز هم دعا می کنم پرسپولیس موفق شود و به شرایط خوبی برسد.