به گزارش مشرق، کاوه رضایی در مورد وضعیت تیم ملی امید گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و با تمریناتی که برگزار کردیم وضعیتمان بهتر شده است.

وی در مورد میزان آمادگی تیم ملی امید خاطرنشان کرد: به هر حال همانطور که می دانید تمرینات بسیار زیادی نداشتیم و مدت کمی است که به یکدیگر اضافه شدیم. البته خیلی نسبت به روزهای اول بهتر شدیم دو بازی مرحله گروهی مقابل ویتنام و قرقیزستان می تواند برای ما جنبه تدارکاتی داشته باشد تا به هماهنگی بیشتری برسیم.

مهاجم تیم ملی ایران در مورد میزان شناختش از ویتنام تصریح کرد: ویتنام هم نقاط ضعف و قدرتی دارد، طی امروز و فردا فیلم بازی های این تیم را آنالیز می کنیم تا ان شالله در اولین بازی به موفقیت برسیم.

رضایی در پاسخ به این سؤال که آیا ایران توانایی رسیدن به قهرمانی را دارد، خاطرنشان کرد: همه تیم های حاضر در مسابقات قوی هستند و با برنامه وارد تورنمنت می شوند مدت زیادی نیست که ما دور یکدیگر جمع شدیم و چند اردو بیشتر نداشتیم. کره میزبان مسابقات در دهکده حضور ندارد و در یک هتل پنج ستاره مستقر شده است. گفته می شود این تیم با نفرات زیر ۲۳ سال خود به مسابقات آمده و چند تن از بازیکنانی که در دیدار رفت و برگشت مقدماتی رفت و برگشت جام جهانی ۲۰۱۴مقابل ما حضور داشتند به میدان خواهند رفت. عراق هم با بازیکنان معروف خود به میدان مسابقات آمده است البته ما هم دست و پا بسته نیستیم و برای کسب موفقیت به این رقابت ها آمدیم. البته ما تمرینات کمی داشتیم که باید از دو بازی مرحله گروهی خود به عنوان دیدارهای تدارکاتی استفاده کنیم تا به امید خدا در ادامه موفق شویم.

مهاجم تیم ملی امید در مورد مشکلات کمپ تیم ملی خاطرنشان کرد: قرار شده دیگر در این مورد صحبت نکنیم و تمرکزمان روی بازی ها باشد.