به گزارش مشرق، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: الآن خاطرم نیست که آیا گزارش کمیسیون اصل ۹۰ نهایی شده و آن را به هیئت رئیسه ارائه کرده اند یا خیر، اما مسئله مهمی است که در دستور کار قرار گرفته است.

نایب رئیس مجلس در همین زمینه یکی از آسیب های عمده در حوزه های مدیریتی کشور را تصمیمات ناپایدار دانست و افزود: بنده معتقدم که تصمیمات ناپایدار در هر حوزه ای آسیب می زند، لذا یکی از راهکارهای اساسی برای ارتقای کارآیی و توانایی مدیریتی کشور، تصمیمات صحیح پایدار است.

** در حوزه ورزش ما شاهد تصمیماتی هستیم که تکرار ناپایداری های گذشته است


حجت الاسلام ابوترابی فرد ادامه داد: به اعتقاد بنده در حوزه ورزش ما شاهد تصمیماتی هستیم که تکرار ناپایداری های گذشته است که وزیر ورزش و جوانان باید به شدت مراقبت کند. اینگونه تصمیمات آسیب های جدی را برای مدیریت کشور و به طور خاص برای حوزه مسئولیت وی در پی خواهد داشت که باید مورد توجه قرار گیرد.

** تغییر فوری مربی و مدیرعامل باشگاه پرطرفدار فوتبال آسیب زاست


وی در ادامه ضمن انتقاد از برخی تصمیمات عجولانه و ناپایدار در ورزش کشور در تمامی سطوح, گفت: به عنوان مثال، ما در آستانه مسابقات لیگ شاهد تغییر عاجل مدیرعامل یک باشگاهی که بسیار در کشور پرطرفدار است، هستیم و یا در آستانه بازی ها شاهد تغییر مربی ای که با نظر جدی مجموعه دستگاه مدیریتی حوزه ورزش انتخاب شده و کارش را آغاز کرده، مواجه می شویم که اینگونه تغییرات به طور قطع آسیب های جدی را بر حوزه ورزش و کلان مدیریتی کشور وارد خواهد کرد.

نایب رئیس مجلس در توصیه ای به وزرای دولت، اظهار داشت: بنده توصیه ام به دولت و وزرا این است که به طور جدی مراقب باشند که تصمیمات صحیح، اصولی و پایدار اتخاذ کنند. تغییر تصمیمات به خصوص در حوزه ورزش که مردم آثار منفی و مثبت آن را زود متوجه می شوند، زیا ن بار است که امیدوارم در این جهت هم شاهد اصلاح باشیم.