به گزارش مشرق، در اطلاعیه این باشگاه اصفهانی آمده است: " باشگاه ذوب آهن اصفهان در پی اخبار منتشره در برخی از رسانه ها مبنی بر مذاکره این باشگاه با علی دایی اعلام می کند ضمن تمام احترامی که برای علی دایی قائل است اما هرگونه مذاکره رسمی و غیر رسمی با ایشان را به شدت تکذیب و اعلام کرده و از ادامه فعالیت یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی این تیم حمایت کامل می کند.

این در حالی است که این روزها باشگاه ذوب آهن تحت فشار افرادی قرار گرفته که قصد دارند با حاشیه سازی ضمن متشنج کردن جو تیم، بی ثباتی هایی را به وجود بیاورند، اتفاقی که با درایت های سعد محمدی و اعضای هیات مدیره نتوانسته کار به جایی ببرد. "

همچنین سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز با بیان اینکه این خبرها حکایت از ادامه حاشیه سازی برخی افراد برای بر هم زدن جو سالم تیم فوتبال این باشگاه را دارد، گفت: با اینکه دوستی دیرینه ای با علی دایی دارم اما هیچگونه تغییر و تحولی در کادر فنی صورت نخواهد گرفت، بلکه باشگاه اعتقاد راسخی به توانایی های گل محمدی و دستیارانش دارد.

این تکذیب در شرایطی اعلام می شود که در روزهای گذشته و بعد از پیروزی ذوب آهن اصفهان مقابل پیکان تهران، حاشیه های اطراف تیم ذوب آهن تا حدودی فروکش کرده و بحثحضور دایی در این تیم اصفهانی چندان مطرح نشده است.

منبع:باشگاه ذوب آهن