به گزارش مشرق، لوسیانو ادینیو این روزها یکی از ستاره های تأثیرگذار تراکتورسازی محسوب می شود. او که حالا تعداد گل هایش را در لیگ برتر ایران به عدد ۶۰ رسانده، امیدوار است که با زدن ۱۱ گل دیگر رکورد عماد رضا را بشکند. ادینهو درمورد درخشش خود در تراکتورسازی، شانسی که برای دستیابی به عنوان آقای گلی لیگ برتر دارد و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

در این فصل متخصص زدن گل های زیبا شده ای…

امسال واقعاً گل های قشنگی زدم. خودم خیلی دوست دارم گل های قشنگ بزنم و واقعاً از این کار لذت می برم.

فکر می کنی بتوانی رکورد عماد رضا را بشکنی و بهترین گلزن خارجی در تاریخ لیگ برتر شوی؟


اگر ۱۱ گل دیگر بزنم این اتفاق خواهد افتاد. من از گل زدن لذت می برم و اگر تمرکز داشته باشم قطعاً گل های بیشتری می زنم. امیدوارم رکورد عماد رضا را بشکنم.

چند درصد احتمال می دهی آقای گل شوی؟

آقای گل شدن واقعاً سخت است و من رقیبان جدی دارم. با این حال تلاش می کنم تا این عنوان را به دست آورم. هدفم این است که امسال ۲۰ تا ۲۵ گل بزنم.

به نظر تو تراکتورسازی شانس قهرمانی دارد؟

با فوتبالی که به نمایش می گذاریم، شانس بالایی برای قهرمانی داریم اما قهرمان شدن کار آسانی نیست، چرا که چهار یا پنج حریف سرسخت برای قهرمانی داریم. الان فقط به این فکر می کنیم که بازی به بازی جلو برویم.

کار کردن با رسول خطیبی چطور است؟

او واقعاً مربی خوبی است و ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار می کند. من اعتقاد دارم خطیبی می تواند تبدیل به مربی اول فوتبال ایران شود. شما باید به تمرینات ما بیایید و ببینید که دو ساعت چگونه با انرژی بالا تمرین می کنیم.

در بازی با پرسپولیس یک جوراب دستت کرده بودی تا خالکوبی ات دیده نشود. این موضوع سوژه رسانه ها شد، در این خصوص چه صحبتی داری؟

این همه بازیکن ایرانی و خارجی که در لیگ ایران بازی می کنند خالکوبی دارند ولی نمی دانم چرا فقط روی من زوم کرده اند. من فقط به فوتبال فکر می کنم و در زمین بازی دنبال حاشیه یا بی نظمی نیستم. این مسائل در فوتبال، جانبی است و باز هم می گویم که دنبال حاشیه نیستم.

در همه جای دنیا بازیکنان زیادی هستند که خالکوبی می کنند و مشکلی هم وجود ندارد. من می دانم در ایران با این مسائل طور دیگری برخورد می شود ولی فراموش نکنید که من یک بازیکن خارجی هستم.