به گزارش مشرق،حمید درخشان شامگاه جمعه پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: با وجود مشکلاتی که تیم در هفته گذشته داشت بچه ها بازی نسبتا قابل قبولی را ارائه کردند.

سرمربی جدید سرخپوشان در ادامه خاطرنشان کرد: موقعیت های زیادی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. در تمرینات روزهای آینده مشکلاتی که داریم را برطرف خواهیم کرد. به تیم مسجد سلیمان هم تبریک می گویم. سعی می کنیم در هفته های آینده جبران کنیم.

وی در مورد انتقادهایی که از حضورش در پرسپولیس مطرح می شود گفت: من برای پرسپولیس زحمت کشیده ام و نباید کسی ناراحت شود. همه می پرسند چرا من آمده ام. من می پرسم چرا نباید می آمدم. اگر من نیایم چه کسی باید می آمد. باید می رفتیم از کره ماه برای پرسپولیس مربی می آوردیم. شانس آوردیم مساوی کردیم، اگر می باختیم که سر من را می بریدند. من تیم را در رده نهم تحویل گرفته ام و مشکلاتی دارد که باید طرف شود.

درخشان ادامه داد: من برای این هواداران خیلی زحمت کشیده ام. آنها باید صبور باشند و حداقل قدردان زحمات قبلی ما باشند. هواداران کاری نکنند که دیگر کسی جرات نکند روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. من آمده ام به پرسپولیس کمک کنم و در این راه تمام تلاشم را می کنم اگر توانستم کمک می کنم و اگر هم نتوانستم خداحافظی می کنم و می روم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازیکنان این تیم و این شائبه که ممکن است برخی بازیکنان نخواهند برای او بازی کنند گفت: این بازیکنان تحت فشار هستند و مشکلاتی داشتند که باید به مرور زمان برطرف شود. بازیکنان ما از نظر بدنی آماده نیستند و این بزرگترین مشکل پرسپولیس است. آنها خیلی سنگین هستند و کند بازی می کنند. وقتی بازیکن آماده نباشد نمی شود انتظار داشته باشید که خوب بازی کند. من این قول را می دهم که در آینده این مشکل را هم برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه تنها ۲۰ دقیقه با بازیکنان تمرین کرده است در مورد اینکه علی کریمی اعلام کرده قصد بازگشت به میدان را ندارد گفت: من ممنون علی کریمی هستم که پاسخم را داد. با این حال یک بار دیگر با او صحبت می کنم تا اگر شرایطش را داشت بیاید و به ما کمک کند. ما اصراری به حضورش نداریم اما اگر می بیند که می تواند به تیم کمک کند بیاید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به وضعیت فعلی این تیم، در مورد جایگاه سرخپوشان در پایان فصل گفت: قطعا ما در پایان فصل جایگاه بهتری خواهیم داشت. من این را تضمین می دهم که پرسپولیس جزو چهار تیم اول خواهد بود اما هیچ تضمینی برای قهرمانی نمی دهم.

درخشان در مورد مشکل بدنی بازیکنان پرسپولیس و اینکه آیا این معضل به خاطر کم کاری کادرفنی قبلی است، خاطرنشان کرد: وقتی تیمی فاکتورهای لازم را ندارد، این موضوع به چه کسی مربوط می شود؟ چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. مردم بازی تیم را دیدند و مشخص است که این تیم خوب تمرین نداشته است. مشکلات بدنی بازیکنان کاملاً واضح است. طبیعتاً کسانی که به عنوان مسئولان فنی تیم بوده اند، این موضوع مربوط به آنها می شود.