به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران ابتدا به کشتی گیران تبریک گفت و برای والیبالیست ها آرزوی موفقیت کرد. او سپس گفت: «نفت تهران ساختار خوبی دارد و یکی ازالگوهاست. فکر می کنم بازی سختی مقابل این تیم داریم. باز آنها با گسترش فولاد را آنالیز کرده ایم و می دانیم که به خوبی دفاع می کنند و در ضد حمله خطرناک هستند. ما باید ارتباط بین دفاع و هفابک های آنها را کم کنیم تا گل نخوریم. برای این بازی چند نفر مصدوم داریم. امیدوارم جایگزین ها به خوبی بازی کنند تا کیفیت استقلال بالا برود.»
خبرنگاری از او درباره بیانیه علیرضا منصوریان سوال کرد که قلعه نویی این واکنش را نشان داد: «من نخوانده ام. البته اجازه بدهید که به این موضوع ورود نکنم. منصوریان مربی جوان و آینده داری است و برای استقلال زحمات زیادی کشیده است.»
قلعه نویی این را گفت و ادامه داد: «ما در همه بازی ها با تمام موجودی مان بازی نکردیم. قاضی را ۳۰ دقیقه به دفاع بردیم اگر مصدومان و یعقوب کریمی بازگردند مطمئنا بهتر بازی می کنیم. فعلا کژدار مریض کار می کنیم تا همه موجود باز گردند.»
خبرنگاری به قلعه نویی گفت جام ملت های آسیا نزدیک است و فدراسیون و وزارت ورزش همچنان برای انتخاب سرمربی تیم ملی کشمکش دارند که قلعه نویی گفت: «قطعا این مسئله به فوتبال ما ضربه می زند. ولی باید بگویم که هر مدیر سیاست خاص خودش را دارد. من می گویم اگر کروش بماند به نفع ماست اما این ماندن شرط دارد. نباید به هر قیمتی باشد. او نباید قرارداد ترکمنچای ببندد. من می گویم تکلیف باید هر چه زدوتر مشخص شود. این کشمکش به ضرر ماست. ژاپن با اروگوئه بازی کرده که نتیجه ۲ بر صفر شد. رفتن به جام جهانی راحت تر از قهرمانی آسیا است آقایان ما را محاکمه کردند حالا می گویند آسیا مهم نیست.»
خبرنگار دیگری به او گفت، می گویند پرسپولیس به راحتی موقعیت از دست می دهد اما موقعیت های استقلال راحت گل می شود آیا بردهای شما شانسی است که قلعه نوی این واکنش را نشان داد: «من درباره تیم خودم حرف می زنم. فکر هم نمی کنم پرسپولیسی ها چنین ادعایی داشته باشند. اگر هم بازیکنی این حرف را زده که نظرش محترم است. اما باید بگویم که ما بیشترین گل و موقعیت گل را داشتیم بیش از ۱۰ کرنر در هر بازی می زنیم برای پرسپولیس احترام قائلیم و به شرایط آنها وارد نمی شویم.»
۲۵۱ ۴۱