به گزارش مشرق،امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت: به کشتی گیران ایران تبریک می گویم و برای والیبالیست ها آرزوی موفقیت می کنم. هر بازی سختی خودش را دارد. باشگاه نفت یکی از الگوها است. ساختار خوبی دارند. بازی سختی داریم دیدار این تیم را مقابل گسترش فولاد آنالیز کردیم در دفاع خوب جمع می شود و با حداکثر سرعت به حمله می آیند. باید ارتباط هافبک و حمله را قطع کنیم تا در گل نخوردن قوی باشیم نقاط ضعفی دارند که روی آن کار می کنیم. ۲-۳ مصدوم داریم کرار به این بازی نمی رسد امیدوارم جایگزینها خوب کار کنند. هفته به هفته خوب می شویم و امیدواریم بازیکنان مصدوم اضافه شوند. آندو نسبت به قبل بهتر شده از او و سایر بازیکنان تیم ملی توقع بیشتری داریم تا کیفیت استقلال بالا برود.

وی در مورد بیانیه منصوریان گفت: این بیانیه را نخواندم اجازه بدهید به این موضوع ورود نکنم منصوریان مربی جوان و آینده داری است. برای استقلال زحمات زیادی کشیده است. بیانیه را نخواندم و صحبتی در مورد آن ندارم.

قلعه نویی خاطرنشان کرد: ۲-۳ مشکل داریم. در همه بازی ها با همه موجودی بازی نکردیم. قاضی را ۳۰ دقیقه به دفاع بردیم اگر مصدومان و یعقوب کریمی بازگردند مطمئنا بهتر بازی می کنیم. فعلا کژدار مریض کار می کنیم تا همه موجود باز گردند.

سرمربی استقلال در مورد جام ملت های آسیا و کشمکش فدراسیون و وزارت ورزش خاطرنشان کرد: این مسئله به ضرر ما است این مسائل به فوتبال ضربه می زند اما هر مدیر سیاست خاص خود را دارد. به شخصه می گویم کارلوس کی روش بماند اما این ماندن شرایط دارد و نباید به هرقیمتی باشد. اینطور نیست که به هر شرطی بماند. عده ای قلم و میکروفون به دست هستند برایشان ایرانی مهم نیست باید فامیلی خود را عوض کنند آنها می خواهند به خواسته خود برسند. کی روش باید بماند اما نه با قرارداد ترکمنچای باید دو طرف نفع ببرند. کی روش باید بماند ۴ تیم به جام جهانی می رود اما در آسیا فقط یک تیم قهرمان می شود آنها که ما را محاکمه کردند حالا می گویند جام ملت ها مهم نیست. اعتقاد دارم کی روش باید بماند و تکلیف هر چه زودتر مشخص شود. هر سازمان نظر خودش را دارد. این کشمکش به ضرر ما است باید هر چه زودتر تکلیف مشخص شود. ژاپن با اروگوئه بازی کرده که نتیجه ۲ بر صفر شد. رفتن به جام جهانی راحت تر از قهرمانی آسیا است آقایان ما را محاکمه کردند حالا می گویند آسیا مهم نیست.

وی در مورد اینکه پرسپولیس راحت موقعیت از دست می دهد اما موقعیت استقلال راحت گل می شود آیا برد این تیم شانسی است، گفت: در مورد تیم خودم صحبت می کنم فکر نمی کنم پرسپولیسی ها این ادعا را کرده باشند و این نظر بعید است که رسمی باشد. اگر بازیکنی هم گفته نظرش محترم است ما بیشترین گل و موقعیت گل را داشتیم بیش از ۱۰ کرنر در هر بازی می زنیم برای پرسپولیس احترام قائلیم و به شرایط آنها وارد نمی شویم.

قلعه نویی در مورد زمان بازگشت صادقی و عمران زاده تصریح کرد: صادقی از این هفته اضافه می شود و تیم پزشکی امروز می گوید می تواند بازی کند یا نه. عمران زاده طول درمانیش ۲ هفته است بازیکن ارمنی ما هم قرار بود امروز اضافه شود. کارنامه مگویان را آقایان ببینند. او دو بازی ۹۰ دقیقه برای ارمنستان بازی کرد. مقابل دانمارک دقیقه نود گل شکست را خورد. چون بدون دلال آمده به آقایان برخورده است. با قیمیت یک مدافع معمولی به استقلال آمده است. استقلال می برد نتیجه خوب می گیرد اما برخی مصاحبه می کنند آقایان دنبال منافع استقلال نیستند و حالا به مگویان گیر دادند حداقل به چیزی گیر بدهید که مردم نخندند و مطالعه کنید مربی او که به ایران آمد گفت از بازی او راضی هستیم برخی به اسم استقلالی بودن از نتایج تیم ناراحت هستند اگر استقلال را دوست دارید خوشحال باشید. تعجب می کنم برخی از نتایج استقلال ناراحتند اما خود را استقلالی می دانند.